Padá mysql

Dnes som na moju stránku nainštaloval chat blab a fungovalo to len chvílu potom písal že sa nedá pripojit k databáze. Databázu sa potom už nedalo otvorit ani s phpmyadmin. Ked som databázu vypal a spravil druhú, nainštaloval blab znovu tak to funguje. Myslel som že to už pojde ale ked som to skúsil asi za polhodinu zas neišlo otvorit databázu ani a phpmyadmin. Čo mi na to môžete poradiť? Kde je chyba?
Škoda že tady chybí fórum určené přímo pro MySQL.

"Nefunguje" a podobné, nic neříkající 'popisy' jsou zcela zbytečné. Buďto sem zkopíruj výstup z MySQL_Error(), nebo nic.

"Ked som databázu vypal a spravil druhú" a já myslel, že na WZ je pouze jedna, systémem vytvořená doména?! Tak já nevím...

No a možná i pár odkazů ke čtení: http://www.webzdarma.cz/pp.html?2#9
<HTML>Podívejte se do error-logu, který vám ten chat prý generuje. "SQL chyba" je všeříkající/nicneříkající hláška. Nějak se tu s tím roztrhl pytel, ale zase to IMNSHO bude známá příčina - překročení limitu SQL dotazů/hodinu.</HTML>
v tom logu je stále dookola len Cannot connect to database. Please, check config.php... ale v config.php to mam nastavené dobre lebo niekedy to ide teraz napríklad funguje

"já myslel, že na WZ je pouze jedna, systémem vytvořená doména?! Tak já nevím..." myslel som to tak že ked databázu vypnem a zapnem spraví sa akoby druhá a tá je potom prázdna
Na jeden uživatelský účet je jedna databáze. V jejím rámci můžeš vytvářet a mazat datbázové tabulky.
Pokud se snažíš provozovat chat tak platí to, na co tě odkazoval Tom:
http://www.webzdarma.cz/pp.html?2#9,
kde je výslovně uvedeno, že pro chat je WZ nevhodné.
Hlášení, které uvádíš je v podstatě nic neříkající - záleží na tom, jak to autoři naprogramovali - Cannot connect to database. Please, check config.php... - prostě se nemůže připojit, důvod neudává,klidně to může souviset s vyčerpaným limitem - limit je hodinový, takže až to zase nebude fungovat tak hodinu počkej a uvidíš...
je to pravda ide to asi 10 minut a potom zas za hodinu
ale nezda sa mi ze by to mohlo tak rychlo prekrocit niekedy staci ze sa prihlasim a uz to nejde
tak si tam doprogramuj nějaké počítadlo, co jiného ti tady k tomu můžeme říci.