FTP - Total cmdr (vyřešeno)

Několik témat, že připojení přes totala nejde jsem tu objevil ale všude jiná chyba, než kterou mám já :) Chci se optat, na čí straně je vlastně chyba (moje nebo FTP server) a pokud se s ní už někdo třeba setkal, jak by se dala vyřešit :P

TYPE A
200 Type set to A
PORT 62,77,103,7,6,40
500 Illegal PORT command

Díky za reakce, Roowi
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?28
<HTML>Nejprve by mě zajímalo, jaká řešení ze zmiňovaných témat jste již zkusil. Nebo jste také jeden z těch: "Všechno, co tady vidíš, ..., to všechno driftuje na sever." - "A já?"</HTML>
to Tonik: dík :)
Nípal: Vzhledem k tomu že total házel jiný error, než errory v tématech, která jsem četl, tak jsem nezkoušel žádné z řešení, která jsem tady našel. K čemu také že? :) To je asi i odpověď na Váš dotaz. I když pokud jsem ho dobře pochopil, byla to narážka na lidi, co každou chybu svádí na WZ a k těmto lidem se já opravdu neřadím. Což ovšem mohlo vyplynout z mého prvního příspěvku, kde jsem se ptal jestli je chyba u mě nebo na serveru.
<HTML>Ani ne tak na lidi, co svádí všechno na WZ, jako spíše na lidi, co nezkusí řešit problém stejně, jako nějaký podobný. Co se týče popisu problému - berte to tak, že váš popis je přesný, vystihuje FTP log, ostatní uživatelé napíšou hlášku, co jim hází TotalCmd v MsgBoxu: "Příkaz PORT selhal". Takže je to stejný problém, jen jinak popsaný.</HTML>