Fotky se mi nezobrazují...

Dobrý den, třeba dělám něco špatně... Ale raději se zeptám... Nahrála jsem si v Mozile stránku i fotkama, ty jsem vzápětí nahrála na web zdarma. HTTP stánka se na webových stranách zobrazí, foto již ne. Jsou to naše soukromé fotky, pravidla neporušujeme. Pojmenované jsou bez diakritiky... Když jsem si myslela, že jsem přesáhla kapacitu a smazala jsem stránky a znovu nahrála na, ale stejně se mi je nepodařilo zvovu zobrazit na našich stránkách. Nahrané na webzu jsou. Jde o stránky: arlene.webz.cz díky Maky.
<HTML>Pokud jde o fotky v sekci Fotogalerie, tak u nich jsou špatně zadány cesty k obrázkům, např.

src="../../../Dokumenty1/Foto%20web%20arlene/Pul%E8iny%20na%20web/cvv%20016.jpg"

je určitě špatně. Viz <a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?16">FAQ</a>. Jinak ty názvy by bylo vhodné mít i bez mezer. Použij třeba podtržítko _.</HTML>
A čo také si predstavujete pod pojmom "bez diakritiky"?

Dokumenty1/Foto web arlene/Pulčiny na web/cvv 016.jpg
Díky moc Thalia, asi jsem to nějak přehlédla, zrovna teď si ale neuvědomuji jak to spravit... Asi je budu muset znovu přejmenovat a uložit... Pa Maky
Dobrý den, mě se fotky zobrazují až na jednu výjimku, úplně nahoře na všech stránkách mám žlutou kytku a nedávno jsem tu kytku trochu pozměnil,uložil jsem to na web, ale zůstává tam pořád to samý co předtim(četl jsem něco o problému při překročení 100kb na dokument...)...ještě bych se chtěl zeptat co dělám špatně, že se mi ty stránky nezobrazují v žádném ze známých vyhledávačů...ta kytka by mě ani tak netrápila jako to, že potřebuji aby tu stránku někdo našel...Děkuji za odpověď
<HTML>Já myslím, že pro zviditelnění té stránky jste udělal první krok - tady na fóru občas vyhledávače odkazy sbírají.

Co se žluté kytky týče, já s ní problém nemám (nebo nevím, jak vypadala předtím a jak má vypadat teď). Nejspíše se vám stará verze usadila v cache, zkuste F5 či Ctrl+F5.</HTML>
tak sem dal tu F5 a opravdu to pomohlo.(předtim tam nebyl ten text). Tak děkuju mic za pomoc. Jinak jaký je druhý krok pro zviditelnění stránky? Nadpisy mám, titulky taky, no akorát málo lidí a jenom jeden odkaz na moji stránku tak asi proto to roboti nenajdou. Chce to čas? Nebo něco navíc? slyšel jsem taky že třeba centrum.cz požaduje registra či něco takového...
<HTML>Můžete se registrovat do různých katalogů (ale ne zrovna do toho webzdarmího, ten není nijak dobrý), obecně ale: musí na vás vést odkazy - čím více a z čím lépe vyhledávaných webů, tím lépe. Meta tagy máte v pořádku, nadpisy vám ale jaksi začínají až od druhé úrovně, což je trochu divné, ale vyhledávačům by to nemělo až tolik vadit.

<small>Ale ujeli jsme dost offtopic, takže už na vás více reagovat nebudu</small></HTML>