Chybejici reklama

Web mi jede 4. den a zatim se mi ani jednou nezobrazila reklama webzdarma. Mam nastaveno ze chci jednu reklamu nahore na prvni strance, ale vubec nic se mi tam nezobrazi. Muze mi nekdo prosim poradit jak tu reklamu zprovoznit? Diky, nerad bych prisel o stranky.
hmm.. a co za to?
Dobrý den,
jsem šťastný, že to není jen můj problém. Web mám už dva dny. Včera jsem si tam sice nakopíroval odkudsi tu přepsanou reklamu, ale pak jsem to smazal, protože to je fušeřina. Jestli to není nějaké z těch dalších příjemných překvapení, co nás ještě čekají (200 MB za usmrkanou reklamu je opravdu bomba)...
Václav Horký: ono to totiž vypadá, že na doménách jako jsou nazory.cz, chytrak.cz, czweb.org a některých dalších vkládání reklamy prostě nefunguje a zdá se, že to nikomu nevadí...
Taky se mi nedaří ani za zlaté prase přimět robotka k činnosti. Už jsem zkoušel snad všechno, co tady ve FAQ a na fóru je k přečtení a prd. Nerad bych dodělal fórum aby mi ho pak smázli kvůli nezobrazování reklamy :(
na czweb.org mám stránku bez reklamy od 14.2 a ještě ji nesmázli, od 13.3 se snažím pravidelně vkládat reklamu a nic

PS: za zlaté prase ti tam reklamu seženu, kde se dá to prase vidět?
Ták, třeba už bude vystaráno: poslal jsem to e-mailem na podporu Webu Zdarma.
Reklama se mi po poslední aktualizaci stránek přestala zobrazovat taky. Zkoušel jsem HTML soubor, do něhož měla být vložena, nahrát nejrůznějším způsobem (přes webového správce souborů, přes FTP, pomocí různých prohlížečů) a pořád nic... :-/
Na doméně wz.cz se mi nyní podařilo vložit reklamu bez problému. Připojen jsem byl na IP 195.122.194.234 a reklama se vložila okamžitě po nahrání souboru, soubor jsem nahrál pomocí Total Commanderu
<HTML>2kernel32: když tvou stránku dám do googlu a kliknu u stránky _novinky.htm na odkaz Archiv, tak se mi zobrazí stránka ještě s bannerem. Takže odtam ho můžeš zkopírovat.</HTML>
Bohužel je to tak - mám doménu czweb.org a reklama dole se prostě nevkládá. Řešil jsem to tak, že jsem vložil alespoň 2 úvodní stránky na doménu wz.cz - tam se reklama vkládá korektně a pak jsem to zpět zkopíroval na doménu czweb.
No, tak bohužel ani na wz.cz to nefunguje 100%, mně se reklama nezobrazuje, ať dělám, co dělám - i když nahraju jen prázdný index.html, vloží se jen reklamní lišta, banner nikoliv - nepomáhá ani značka zmiňovaná v sekci podpora. Jak mám tedy naplnit registrační podmínky a zobrazovat banner, když mi to systém neumožní?!
Mám stejný problém, reklama se nechce zobrazit a tak doufám, že mi jednou admini smažou web i s databází, protože jsem nezobrazoval žádnou reklamu. Rád bych, ale jsem na to krátký.
Jenom pro upřesnění - doména nazory.cz, reklamu chci jednou nahoře a přesně umístit pomocí toho <--blabla-->>. Podle nápovědy to nejde, tak doufám, že to admini vědí, abychom o svoje weby nepřišli.
Tak po včerejších dalších pokusech (znovunahrání index.html, umístění jen čisté stránky apod.) jsem rezignoval - robot mi do index.html automaticky umístí jen kód pro reklamní lištu, pro banner (mám nastaveno nahoře) ale NE. Pokud jsem pochopil správně nové podmínky, tak za zobrazování pouze lišty je 300MB čili při nejhorším by mně při chybějícím banneru (za což ovšem evidentně nemůžu) mohli maximálně snížit prostor na 300MB, ale nikoliv rušit celý web. No, uvidíme ...
Dnes jsem předělával stránky na euweb.cz; na stránce "index" jsem vložil rámec pro povinou reklamu; na stránku, která se vkládá do rámce jsem zadal přesné umístění; v nastavení u administrátora mám "nahoře" a zadánu cestu k souboru. Vloží se mi však jen banner"sponzor Webzdarma", ale místo reklamy jen "Web nemůže zobrazit tuto stránku".
Zkoušel jsem vše možné, ale jaksi mě to nechce poslouchat.
já vidím reklamu kompletní, ono možná také záleží na tom jaká reklama se zrovna načítá
To nefunguje už delší dobu, řekl bych tak rok. Já tam místo toho krátkého kódu <!--WZ-REKLAMA-1.0--> dávám kompletní kód, který se zobrazuje, když jsou stránky nahrané na serveru (mám záložní kopii indexu ze serveru). Ale taky mě to štve.