nepovolený přístup

nevíte nekdo kam mám dát to index.php ? asi jsem natvrdlý ale žádnou hlavni stránku jsem nikde nenalšel plz poraďte mi
žádná hlavní tam nikde není - hlávní stránku bude představovat ten index.php až ho nahraješ do kořenového adresáře webu - stačí to tak?
ja su asi blbec ale ten korenovy adresar je kde?
kořenový adresář je /
Pokud ti ani tohle nic neříká, možná bude na čase nastudovat adresářové struktury UNIXových systémů, nebo začít využívat služeb typu estranky.cz které jsou určeny přímo pro "laiky" ;)
<HTML>Kořenový adresář je ten úplně nejvyšší, kam až lze nahrávat ;) Prostě ten, ve kterém se nacházíte po přihlášení.</HTML>
adamistr0 - koukám, že to / nepomohlo, většinou je to to, co se objeví např. při připojení se na FTP server ke svému účtu - nahraj tam soubor index.php a v prohlížeči zadej darkangelsklan.wz.cz - pokud se neobjeví to hlášení o nepovoleném účtu tak je index.php v kořenovém adresáři
na mě je to moc těžké je mi teprv 13 asi skusim ty estranky.
jinak diky všem
jasně, ale moc si to neusnadňuj od jistého věku mozkové buňky už jen odumírají, takže není na co čekat
adamistr0 mě je patnact a než sem začal tak sem taky věděl uplny kulovy, stači si sednout někdy k webu (napr. www.jakpsatweb.cz) projit si to a vlastne tam je vsechno, me to dost pomohlo.
lol myslím že mozkových buněk mám (zatím) dost jinak zase diky
jupí konečně sem to udělal (ale teť se mi tam zase píše soubor nenalezen ale to snad vyresim sam)
<HTML>Neřekl bych, stále nepovolený přístup. To je tak těžké nahrát na web jeden blbý soubor s jedním blbým názvem?</HTML>
ahaaaaaaaaaaaaaa (ja blbec tam napsal adresu /index.php)