Problémy s FTP přenosem

No mám problém s připojením na stránky pro editaci souborů. A aby to nebylo tak jednoduché, tak se ten problém ukázal teď nedávno. Vo co GO? Normálně se připojím na stránky přes Total Commmander, mohu provádět editaci a to jak tam, tak i zpět, ale pro tvorbu stránek používám Adobe Dreamweaver CS3 a ten má taky možnost editace přístupu přes FTP a což jsem i používal....normálně to jelo, ale až od nějakého data, najednou bum a nejede, nemohu se připojit na stránky a jako bonus jsem zkoušel se připojit přes klasické rozhraní IE, kdy jsem zadal klasickou adresu ftp://.....moje stránky a připojil jsem se po zadání platného jména a hesla, ale když pak chtěl přepnout zobrazení na „Otevřít server FTP v programu průzkumník Windows“ tak opět stránka vyžaduje přihlášení a ani platné heslo mi již není nic platné, protože se tam nepřihlásím. Nevím, kde je problém....spíš mi to připadá na nějaké omezení ze strany poskytovatele, ale nevím....proto se raději ptám. Díky za info.
<HTML>Chaotičtěji to popsat nešlo. Používáte sice interpunkci, ale struktura dotazu je jedna jednolitá kaše.

Takže stručná a jasná rekapitulace vašeho dotazu:
1) Total Commander, v tom vám všechno funguje.
2) Dreamweaver - do nějaké doby to jelo, pak už ne. Má ten program nějaké konkrétní chybové hlášky?
3) IE - raději nefunguje vůbec.

Když to shrnu - popsal jste sice, kde vám to jede a kde ne, ale nepopsal jste příznaky (IE se nepočítá, tomu vadí i když jste vstal levou nohou z postele a máte na stole džus). Já mohu jenom věštit, že to může mít souvislost se špatně nastavenými přihlašovacími údaji v Dreamweaveru nebo že nemáte zapnutý pasivní režim přenosu.</HTML>
hm taky mam problemy, pouzivam total comander ale nim to asi nebude, videl bych to na stabilitu serveru Webzdarma, protoze posledni dobou je to fakt hruza