<strong>Nefunguje mi web začínající písmenem M (už funguje)</strong>

No mám taký menší problém. Čokolvek nakopírujem cez ftp-čko mi nezobrazí. A je jedno či je to jeden index alebo niečo väčšie.

mrraven.wz.cz
A ani mi to nezobrazí v tom správci súborov. Ale cez total cmd je všetko OK a všetko sa zobrazí.

pls help
<HTML>To vypadá, že poddomény WZ, které začínají na m, stávkují. Už to hlásilo více lidí, já ještě zkusím trknout správce serveru. Jeho poddoména také začíná na m, že by něco editoval na svém webu a přitom zmršil nějaká přístupová práva někde?</HTML>
Mám stejný problém: Prohlížeč hlásí "Stránka nenalezena", správce souborů zde na webu říká "Adresář je prázdný..." ale přest FTP (pomocí TotalCommanderu) se se tam normálně dostanu a je vše OK...
Už včera jsem dostal od kámošky že web nefunguje, ale večera večer a dnes dopoledne jsem se tam ještě normálně dostal až teď kvečerou mi to zase vypadlo...
Kdy to dáte opět do pořádku?
Ahojte, já mám tentýž problém - prostě moje stránky (marcelarysava.wz.cz) nejedou. Už včera (na apríla)nejely, ale dnes ráno i odpoledne kolem 4.hodiny jely a teď zas nejedou. Co se děje? Pomóc!
prosím o urychlené "strknutí", protože se tam fakt rychle potřebuju dostat a to nejen já, ale hlavně ti, kteří na mé stránky chodí. Volají mi, že jsem se ztratila, a to fakt nemůžu potřebovat! Děkuji.
mam stejnej problem admini by mohli už něco dělat :-\
No asi to je ozaj tým začiatočným písmenom "m". No už len musíme čakať nech to odstránia. Dúfam že skoro. Ak niekto pozná admina tak by mohol urgovať. Ďakujem.

Držím palce
<HTML>Písmeno m v tom asi bude hrát roli, ale našla jsem weby začínající na m, které i přesto fungují. Adminovi jsem samozřejmě napsala.</HTML>
No tak ale už by jste s tím mohli něco udělat - už mě to začímá pěkně štvát - a hlavně i navštěvníky našeho webu :-X
Brzi budu dělat novej web a uvažoval jsem že ho dám na placenou doménu, ale jak tak na to koukám, jak to tu všechno trvá, tak to asi nebude tady na WZ :-X
<HTML>2Šroubek: placená verze jistě poskytuje také adekvátní služby. Tohle je freehosting a nemá 24hodinovou online podporu. Pokud o tom admin ještě neví, tak při nejbližší kontrole zpráv se to hned dozví a jistě to vyřeší.</HTML>
To mi je jasné (nebo spíš douám) že placený hosting poskytuje lepší služby, ale jelikož tento problém trvá již minimálně třetí pracovní den a stále se s tím nic neděje, vypovídá to o celkévém vašem přístupu k zákazníkům - i když vám "platí jen" reklamou na vsém webu. Dá se tedy předpokládat, že i o platícího zakázníka bude menší péče než by mohla být (a u jiných poskytovatelů pravděpodobně bude).
Věřím že není jednoduché spravotat takovýto server a nic není dokonalé a chyby se občas vloudí, ale nezlobte se na mě, třídenní výpadek to už je trochu moc...
Presne... Ksakru, vzdyt se to v posledni dobe opakuje docela casto! Ic.cz jede celkem spolehlive a davaj vic mista a mene reklam... Chtela jsm zustat u wz, protoze to bylo zajety a byla jsem zvykla na svou domenu, ale kvuli tomu, ze spravce ma domenu zacinajici m, neco si tam zakuti a pak nejde nikomu web zacinajicim pismenem m.. To je fakt silenost, navic uz treti den. Mam tohle zapotrebi? Ztracim fanousky, stezujou si mi na forku... Fakt me to uz pekne stve. Jestli se to nevyresi do par dnu, menim hosting a myslim, ze nebudu jedina!
Freehosting je freehosting a nemůžeš čekat zázraky. Nic přímo neplatíš, nic není garantováno. Tudíž můžeš z minuty na minutu odejít. Nedrží tě žádná smlouva, žádna platba.

Na druhé straně to bude fajn. Méně domén, méně zátěže, lepší dostupnost služeb pro ty, co zůstanou.

PS. Ani placeným hostingů se nevyhýbají několikadenní výpadky (mohl bych povídat). Akorát tam SNAD dostaneš pár desetikorun slevu na příští období, jako nápast za nefunkčnost. Vzteku si tam užiješ stejnějako tady. Takže ti k odchodu popřejeme hlavně hodně štěstí, ať zvolíš hosting bez výpadků (jestli takový existuje).
Jo ty ses vklidku, ty hosting se zacinajicim pismenem m nemas, tak se ti to mluvi... tobe nebomaarduje hlavu 50 lidi za den, proc ti to nefunguje, co s tim mas atd.! Jasne syty hladovymu neveri.
<HTML>No já sama jsem si všimla, že se jedná o něco většího až včera odpoledne (a to sem chodím pravidelně) a tehdy jsem také napsala adminovi (ICQ). Nevím, jestli někdo hned napsal i na email podpory, který admin pravidelně pročítá (sem pravidelně určitě nechodí). Já jsem udělala maximum, co jsem mohla. Admin, pokud je online, reaguje a řeší problémy rychle. Zatím online nebyl, takže nevím, zda už o problému ví, či ne. Je možné, že už to dávno řeší, je možné, že to není jednoduchý problém. Víc k tomu já nemůžu říct.</HTML>
jo, dik, ze se tomu venujete... ale ja uz z toho docela silim.
<HTML>Monika:
<i>ale kvuli tomu, ze spravce ma domenu zacinajici m, neco si tam zakuti a pak nejde nikomu web zacinajicim pismenem m.</i><br>
To je jen Nípalova teorie :-) pochybuju, že je to tím, jsou domény začínající na "m", které jedou. Tam bude jiný problém.</HTML>
jo, no bylo by to zvlastni... To uznavam, kazdopadne jsem z toho na bednu.
Chápu že se problémy můžou vyskytnou kdykoliv a kdekoli (i na placeném hostingu) ale udivuje mě spíš to, že po třech dnech napíšete, že nevíte jestli o tom adimin už ví nebo ne - natož jestli už probblém řeší nebo ne...
Na "slušnejch" serverech, když nastane vážnější problém, tak o tom kopetentní lidé vědí max během několika hodin a v rámci jednoho (pracovního) dne se to začne řešit - jestli se to podaří vyřešit hned nebo tam bude větší problém je už jiná věc - to už technická záležitost, která se těžko ovlivní, ale že tři dny anmin "možná" nic neví je problém organizace lídí, jejich "pracovního" nasazení a celkově (ne)profesionálního přístupu firmy...
<HTML>Ale to, že já nevím, jestli to admin ví, neznamená, že o tom admin už dávno nemůže vědět. Ten už to může dávno řešit. Já jsem jen moderátorka fóra, nemám takové možnosti jako admin (a taky ani pro wz nepracuju).</HTML>
Ale pane kolego, zkusme si něco ujasnit. Tohle není ohlašovací stanice typu: Ohlašovna požáru. Komunikují tu obyčejní uživatelé, kteří toho neví o moc víc než Vy, viz:

Fórum určené výhradně pro řešení problémů uživatelů (nejen začátečníků) s umístěním a provozem stránek na WZ. Pokud by se s Vaším problémem mohl setkat i někdo další, místo emailu na podporu pište sem.

Zásadní omyl, kterému spoustu lidí podléhá je ten, že komunikují s ostatními z fóra jakoby komunikovali s kompetentní osobou. Lze k tomu říci to otřepané: Brečite hezky, ale na špatném hrobě...
"udivuje mě spíš to, že po třech dnech napíšete, že nevíte jestli o tom adimin už ví nebo ne"

Nesmíš si plést moderátora fóra a admina serveru. Jestli chceš odpověď přímo od admina, napiš mu email na podpora@webzdarma.cz a čekej. Moderátor je jen dobrovolník, který sedí úplně někde jinde než jsou servery a admini. Jen koriguje diskuzi zde na fóru: upravuje nesmyslné názvy dotazů (zdejší záliba typu Pomoooooc nebo Help pleaaaaaaaaaase), maže opakující se dotazy (stejný dotaz ve více rubrikách) a odpovídá a stokrát se opakující stejné dotazy (to je obdivuji, já už dotazy na reklamní baner nebo připojování přes FTP ani neotvírám).
mě už tady teda neudivuje vůbec nic....asi má admin teda dovolenou nebo co? Mail správci na podporu jsem psala dříve než jsem do fóra a to 1.4. v 8:47 a odpověď rozhodně v brzké době rozhodně nečekám. Jen by byl člověk klidnější, kdyby tedy někdo (asi tedy admin, co je nadovolené :-)) ) oficiálně oznámil, že se na výpadku pracuje, ale bohužel se to asi týká jen malé skupinky lidí (těch co začínají na "m"), takže času dost...ostatním to fachčí.
doporučuju: pokud máte obsah ftp nakopirovany v PC, tak se znovu razeristrujte a nakopirujte obsah na nově reglý FTP, v kódech změňte linky a mate to. Když vám daji vaší "M" stránku zase dohromady, tak máte vystartáno a nově reglý WZ můžete mít jako záložní stránku, nebo tam mít stejnej index a použítat to jako místo pro ukládání. Jinak zatim sem nenarazil na jiny reseni tyhle chyby za kterou muze 100% WZ a (asi s ni) nic nedela. bye