<strong>Nefunguje mi web začínající písmenem M (už funguje)</strong>

WOW - tak to je tedy good nápad - regnout si novou adresu... to by bylo asi reálné, kdybi mi na strányky chodilo pět kamarádů, kterým můžu bezproblémů oznámit změnu adresy.... Jenže já tu návštěvnost mám drobet větší, odlazy jsou na desítkách (ne-li stovkách) jinejch webech... Vono to není tak jednoduchý!
zbi: OK - tady teda se stížnostna končím a jdu bombardovat adnima mailama dokud se alespoň nedozvím co se děje a jestli se na tom alespoň aktivně pracuje...
to matvit...super nápad...ale poradím Ti lepší...zkus si to regnout na jiným hostingu,jako já a pak máš jistotu že Ti pofaká aspoň jedna...
to šroubek:mám to stejně jako ty...miliony odkazů na index na wztku...a přitom mám záložní stránku,která jede,ale jméno je jméno :-)...
<HTML>Matvit: vámi navrhovaný postup dle mého názoru porušuje pravidla (ale je to jen můj názor, o záložních stránkách není v tom textu řeč), přinejmenším není příliš férový (dalo by se to považovat tak trochu za skladiště). Jinak do správce serveru vytrvale hučí Thalia (a já do ní :D), takže pokud nespáchá sebevraždu, tak by to někdy zprovoznit měl - ostatně nejdou ani jeho stránky ;)

Jinak bombardování mailama vám možná přidá pocit uspokojení, ale znovu opakuju - stačí že do admina hučí Thalia (a správce o problému tím pádem ví). Jakékoliv další hučení pomocí mailů akorát přidává práci tomu, kdo ty zprávy musí zpracovat a třídit.</HTML>
Prosím Vás bavíte se tu o h...ě. Moderátorka fóra mohla napsat, že admin na tom pracuje, že se jedná o kompikovaný technický problém, proč ne? A všichni by byli v pohodě, doblba by aktualizovali své stránky a co? Nic! Ovšem napsala pravdu, že dala vědět adminovi a to je max co pro nás mohla udělat. Mě osobně to stačí. Než se to dá dohromady udělal jsem zálohu stránek na jiném hostingu, až to tu bude fungovat pojedu zase přes WZ. Všude jinde mi blbnou PHP, proto pojedu dál tady. Nebuďte hloupí, pokud vás bombardují uživatelé Vašich stránek, můžete jim rovnou strčit náhradní adresu jiného hostingu a ještě ušetříte za telefon...
víte co, laika vyděsí to, že adresář je prázdný. Ty hodiny práce jsou někde ve vzduchoprázdnu a nikdo neví, jestli se vrátí do reálu. Stačila by malá zmínka o tom, že ....lidi nebojte se, nic se vám neztratilo, je to jen technický problém...... to zamrzí, že tak dobře hodnocený server na lidi kdáká!
<HTML>Pokud máte ty soubory na FTP, tak se nic neztratilo. Blbne HTTP server, ne úložný prostor (doufám). Nezbývá než čekat, kdy to správce serveru vyřeší, víc se dělat nedá.</HTML>
<HTML>2Mayblobs: koukni přes ftp a data uvidíš. Navíc - nezávisle na hostingu, na kterém stránky máš, bys měl mít i zálohu u sebe v pc. O data můžeš přijít i na placeném hostingu a všude platí zálohovat, zálohovat, zálohovat. Já přes správce na web nechodím, takže i kdybych byla vlastníkem některého z momentálně nefungujících webů, tak bych stejně nevěděla, že někteří data vůbec nevidí. A tudíž bych ani nemohla napsat "Lidi nebojte se, nic se vám neztratilo". :-) Jinak já myslím, že admin na tom pracuje a proto ho není nikde vidět.</HTML>
No, věřím, že práce na tomto serveru je nejen záslužná, ale i těžká.
Nevěřím, že freehosting musí být nutně horší než placená verze...

Jistě to chce trpělivost, ale tři dny?
2 Šroubek: chápu že na web chodí víc lidí, ale třeba já sem s tim počítal a na web sem dal i link na záložní stránku, takže lidi o ní vědi... a v tvim případě pokud máš i naky forum, tak staci dat link na zalozni index... a ja bych o tom preoblemu ani nevedel, kdyby mi nenapsali uživatelé ze záložní stránky...
2 Nípal: chápu že to není férový, ale když mám už skoro 4dny nedostupný stránky, tak se to snažim vyřešit, nebo najit nakou alternativu a tohle je podle mě nejvhodnější alternativa, a nebo se regnout na jinym hostingu..
Chtěla jsem se zeptat,jak to pokračuje...jestli se už ví,kde je chyba...popř. o co jde? díky...
Také mě zajímá, jestli se něco děje...

Už to přeci jen trvá trochu dlouho.
Dnes mi wz.cz oznámil po telefonickém dotazu, co že se jako děje, že data jsou pryč, protože je někdo vymazal. Prý se na server vloupali hekři a máme smůlu. Jsme z toho dost hotová. Dost nešťastná. Ale hlavně že je člověk zdravý!
To mayblobs...i kdyby to tak bylo,tohle mě zase tak netrápí...nepovídej,že nemáš v počítači zálohu...jen potřebuju zprovoznit moji jedinečnou doménu,protože bez ní se nehnu :-D...
<HTML>Mayblobs: kam jsi volala? Wz tu neuvádí telefonický kontakt. Bylo by dobré, kdyby někdo, kdo používá i ftp, potvrdil - v tomto čase - že data vidí/nevidí. V počátcích problému určitě data přes ftp vidět byla ( tímpádem se dala zálohovat. I když zálohu má každý mít i tak).</HTML>
<HTML>Mayblobs: Mohla byste mi říct, kam jste volala? Jestli se nemýlím, tak je čtvrtého dubna, to není vhodná doba na apríly.

1) Nevšiml jsem si, že by WZ měl telefonický kontakt. Pokud má, tak mě opravte.
2) Ty data na FTP vidíte, ano nebo ne? Takže ty data tam jsou, ano nebo ne? Takže je nemohl někdo smazat, ano nebo ne?

Oficiální vyjádření správců proto očekávám na fóru nebo v aktualitách. Netvrďte mi, že data na FTP jsou, ale vlastně nejsou.

Pokud se mejlím, tak se omlouvám. Každopádně fakt si myslím, že si z vás někdo střílí.</HTML>
odpovídám za mayblobs...data tam úplně normálně jsou,nic se nezměnilo...všechno v podobě FTP v pohodě ;-)
<HTML>Mattyna, děkuji za potvrzení mojí domněnky.

Mayblobs, očekávám vaše vysvětlení.</HTML>
To Nípal:Tuším správně,že to bude něco s tím HTTP serverem,jak jste asi říkal?Nebo také nevíte o moc víc?
<HTML>Mattyna: Já nevím o moc víc, jen zhruba znám jak tyhle věcičky fungujou, a to jen hodně zhruba (ale furt je to o dost líp, než třeba tady Mayblobs). Prostě to, co se tady projevuje, v žádném případě nevypadá na destruktivní činnost hackera. A kromě toho tuším, že WZ dělá pravidelně zálohy. O tom, že ani já nikde ani koutkem oka nezahlédl žádné telefonní číslo, raději nemluvím. Takže tu neověřenou zprávu dne řadím do kategorie JPP (jedna paní povídala).</HTML>
Jo tak to je jasný...kdo by hackoval stránky...navíc tady takový...osobní...leda nějakej s prominutím..."zhulenej teenager" :-D...aby si něco dokázal,ale pro extra hackera to snad nemá smysl...nic z toho mít nebude...mě spíš zajímalo,co je za problém...mě ten výpadek vadí,ale fanouškům webu asi víc...tak fakt nevím,co s tím :-D...
<HTML>Mně ten výpadek taky vadí, ne zrovna proto, že by postihl nějaký můj web, ale prostě mám rád spokojené fórum plné spokojených uživatelů a prosté všech lam, které položí stejný dotaz i potisící.</HTML>
No já vím,jsem extra otravná,tohle mě fakt jde...ale je to zvláštní,protože právě před týdnem byly stránky konečně učiněny oficiálkamy...a teď to něják nešlape no...ale to nic...aspoň člověk vidí,že webhosting není žádná prkotina a stojí za ní celkem dost věcí :-)..
<HTML>Otravná jste asi tak jako já ;-) Co myslíte že s Thalií děláme mimo tohle fórum? Snažíme se kontaktovat ty, co jsou tomu blíž a zjistit, co se s tím děje. Na to je potřeba otravnosti... jenže zatím je Houston jaksi hluchý.

Co se týče správy hostingu, mezi serverem s jedním webem, stovkou webů a desetitisíci webů je značný rozdíl. Jeden server s webem zvládne podle tutoriálu pomalu každý druhý a zopovídá si za něj sám. Tisíce webů je tisíckrát větší objem dat, tisíckrát více uživatelů, tisíckrát více zodpovědnosti a tisíckrát větší šance, že se něco po...

<small>Jinak ujeli jsme dost do offtopicu, takže vraťme diskusi zpátky - Mayblobs má vysvětlit svoji zprávu a já očekávám oficiální vyjádření správce serveru</small></HTML>
Jo jo...tak já tedy budu mlčeti zlato...díky za info a za otravování adminů :-D...a doufám že Houston nastálý problém vyřeší,než kosmonauti uhoří...snad ráno bude offline stránek už minulost :-)