<strong>Nefunguje mi web začínající písmenem M (už funguje)</strong>

Achjo, stejný problém mě postihl. Mám stránky od M (macularius.wz.cz) a nejedou, rozhraní hlásí, že je adresář prázdný, nic vidět nejde, lidi se mě ptaj co se to děje.. to už je prej od soboty..... ach jo.. ach jo.. prosím udělejte s tím něco!
Moje stránky michalzapletal.wz.cz také nejedou, na FTP soubory vidím.
Po přečtení tohoto tématu, jsem se trochu uklidnil.
Zálohy pravidelně dělám, ale i tak by mě to mrzelo, kdyby byla chyba na mé straně.

Snad dojde brzy k nápravě.

Zatím se obrním trpělivostí.

Michal Zapletal.
Přidávám se, taky jsem na m...
....taky jsem na m ....a taky nefunguju....
.... mě taky nefungují...
Nechapu, proc sem musi kazdy napsat "Me taky nefunguji" a tecka.

Nicemu tim nepomuzou a admini o tom (predpokladam) vi.
<HTML>OndraSter: Protože musí, připadá si tak společensky důležitý. Je zajímavé sledovat, jak se lidé v takových situacích chovají a úplně se potvrzují důkazy stádního typu chování.</HTML>
:-)
mi to taky nefunguje ......
:-)

Ne, zcela vážně. Jedu na Linuxu (Mandrivalinux 2007), při přihlašování na FTP se mi většinou vrátí hláška - 530 Login incorrect. .....podaří se tak jedno přihlášení z pěti ...., občas hláška (nevím přesně, nepamatuji se) něco o překročení času ...

Vytvořil jsem si nové stránky s novou doméno, začínající na sxxxxx a že by se celý systém choval úplně korektně, tak to nemohu tvrdit. Problém s přihlášením velmi podobný - obě hlášky - login i čas ... rozdíl je v tom, že když se mi podařilo dostat FTP-čkem soubory na místo, jsou vidět :-).

Hezký den Mirek
PS: nejsem programátor, jsem "čistý" strojař, prosím za prominutí za zmatečné názvy... moc se v tom nevyznám
<HTML><cite>Jedu na Linuxu...</cite>

Nikdo není dokonalý.

Problém s přihlášením na FTP je trochu jiný problém, který je dán spíše vytížeností FTP serveru. Já se taky někdy na FTP přihlásím až na druhý pokus. Spíše jde o nefunkční HTTP server a více bychom ocenili informaci, zda ty soubory na svém webovém prostoru máte, nebo jestli se vypařily. Jedna Mayblobs totiž kdesi cosi povídala (a ještě to nevysvětlila), tak se jenom chci ujistit, že to není pravda.</HTML>
taky nefungují mé stránky, a když se přihlásím na FTP píše mi to že adresář je prázdný, zajímalo by mě kdy to dají do hromady.
<HTML>FTP nebo správce souborů?</HTML>
Nípal: jsem od "m", takže taky už čtvrtý den nejedu :-)))....přes FTP se přihlásím a normálně nahrávám (soubory tam vidím), přes webové rozhraní.....adresář mám prázdný a při pokusu o nahrání....hlásí to soubory nelze nahrát. Nerozumím tomu, ale zajímalo by mne kam se to tedy přes to FTP nahrává ? Že by tedy ta jedna Mayblobs měla pravdu ? Jinak já už jsem se tedy postarala a moje úzce specializované stránky pro cca 200 návštěvníků týdně :-)) přesunula jinam, ale štvou mne ty hodiny teď už marné práce se zaregistrováním adsresy v katalozích a vyhledávačích a že mne to čeká nanovo. A ještě něco...vím že je to freehosting, takže co by sme zadara chtěli že jó, ale už čtvrtý den to nejede a asi ještě dlouho nepojede...hahaha a žádná oficiální zpráva, co se děje...to je fakt nesolidní...
<HTML>arlen, nanovo vás to čekat nebude, to vám přísahám. Hned jak se mi správce serveru dostane do ruky, tak ho za vás za všechny pořádně zprdnu. Je tu teorie, že je na dovolené a že se o to tím pádem teď nestará, takže doufám, že mu ta dovolená zítra končí a že k němu všechny ty zprávy dorazí co nejdříve.

Co se týče FTP a správce souborů. Jediný správný prostor je FTP. Pokud na něm všechno máte, jsou data v pořádku. Správce souborů je <strong>pouze</strong> obal pro lamy, které nevědí, co je FTP. Problém je dle mého názoru někde v přístupových právech webového serveru, který stránky zveřejňuje a na kterém běží správce souborů (webový server a FTP server jsou dvě různé aplikace a v systému jsou to i dva různí systémoví uživatelé a démoni).</HTML>
Nípal: díky moc za vysvětlení....to s tou dovolenou byla právě moje teorie :-)), protože výpadky už jsem tady zažila taky, ale nikdy tak dlouhé a druhý den byla v novinkách omluva nebo vysvětlení.....tak ještě teda s tím registrováním počkám a tu druhou novou adresu si nechám jako záložní, jak tady někdo psal...
Koukám hláška týdne:

" Je tu teorie, že je na dovolené"

a servery na svém místě jsou?
<HTML>Asi ano.</HTML>
no mě to totiž připomnělo tohle:

http://www.jokes.jannemec.com/txts.php?id=78
Jsem rad, ze v tom nejsem sam :-P
No hurá, tak už to konečně zase běží....
jsem to zjistil až nyní (Ne 01:10)

jedéééééém :-)

Hurá.

Pěkný den.

Mirek
Ano,je to tak...a jako tele sem musím napsat,že mi taky funguje...ale stále se ptám,v čom byla chyba? :-)
<HTML>Hned jak to já nebo Thalia zjistíme, tak dáme vědět.</HTML>
Dakujeme......

Zakladateľ temy Mr. Raven
Jsem rád že už to fachá - nicméně, jsem ještě narazil na problém (nevím teda jestli to má spojitost s výpadkem webů od "m" nebo jsem měl založit nové téma...)
Na stránky se sice už dostanu, ale při aktualizaci stránky (tlačítkem v prohlížeči nabo F5) tak se mi většinou zobrazí chyba
HTTP/1.1 304 Not Modified Date: Sun, 06 Apr 2008 11:06:36 GMT Server: Apache Connection: Keep-Alive Keep-Alive: timeout=15, max=83 ETag: "30a29d7c-18a-b51eab80"
Nevíte někdo co to znamená? Je chby stále na serveru, nebo už je problém někde u mě?
To je velice zvláštní výpis, není to chybové hlášení, ale hlavička odpovědi serveru

Mě se stránka zobrazí dobře i při opětovném načtení - FF
a vrací to tuto hlavičku - ta by však v prohlížeči neměla být vidět

HTTP/1.x 304 Not Modified
Date: Sun, 06 Apr 2008 11:28:59 GMT
Server: Apache
Connection: Keep-Alive
Keep-Alive: timeout=15, max=100
Etag: "30a29d8d-39b-fedfa500"

Moje hlavička je z indexu