Instalacia fora

dobry den,ked som vyplnil instalaciu a dal som instalovat tak my vzdy naskoci

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

a neviem co s tym,vsetko som vyplnil dobre
pokud to dela opakovane i po hodine, pak jsi neco vyplnil spatne. lidi obvykle v takovym pripade rikaji, ze vsecko vyplnili dobre. :-)
mas aktivovanou databazi a dostanes se do ni pres phpmyadmin? pokud ano, pak jsi to fakt vyplnil blbe. pokud ne, je chyba jinde
no...dostanem sa do phpmyadmin,ale ked som sa tu prihlasil tak mi ukazalo uzivatelske meno...a ja som ho skopiroval aj do username aj do databaze name,lebo nic ine mi neukazalo,lebo na inej free webe mi nalo databaze name aj osobytne username a sa odlisovali
pulku toho nedokazu rozlustit...
prihlasovaci udaje k db jsou jiny nez k webu a jsou uvedeny v administraci
tak ake mam dat databaze name?ked stranka sa vola musil4all.wz.cz ,inde som daval napr. music4all_wz_cz a tu mam dat ake?ked music4all.wz.cz je zle
no poviete ake mam dat meno databazy?ked music4all.wz.cz nefunguje :(
<HTML>Jak už řekl Tonik, název databáze, uživatelské jméno a heslo se dozvíš v administraci v nastavení mysql. Server je pak mysql.webzdarma.cz.</HTML>
nasiel som to,prekopiroval,a ajtak critical error a vsetko mam urcite dobre
<HTML>Z chybové hlášky phpbb my tady nic nepoznáme. Může to být dočasná nedostupnost mysql serveru, je to bohužel docela častý problém. Nebo opravdu špatně vyplněné údaje. Navíc phpbb i když zprovozníš, tak s touhle chybou se budeš setkávat, protože phpbb je docela náročné na db (viz dotazy v sekci SQL).</HTML>
ok skusim pockat do zajtra,dakujem