Zavirovaný webzdarma?

Na mích webech na webzdarma.cz se nahradil 26.3.2008, soubor index.html nebo index.php za jiný, který mi NOD32 hlásí jako zavirovaný a tudíš mi nejedou moje weby:

antivir.prodejce.cz
pomoc.kvalitne.cz
policie.kvalitne.cz

může s tím něco udělat? již jsem je několikrát obnovil, ale po chvíli jsou tam opět ty zavirované soubory
<HTML>Já tam žádný virus nevidím (např. u té pomoci). Nemáte ho u sebe?</HTML>
Na kazdem z tech stranek je na konci zdrojaku umisten javascriptovy cervik.

Takze doma odstrante tento kod u vsech kde se nachazi, projdete antivirakem komp, az pak kopirujte na web.
ten JavaScriptový červík jsem tam našel, odstranil jsem ho, nicméně právě po několika hodinách jsem ho tam našel opět. Moc by mě zajímalo jak se tam dostal.
Změnil jsem přihlašovací hesla a snad to bude lepší, zatím nic.
Jediné co jsem se všemi těmi weby dělal je, že jsem prováděl kopii do PC, přes TotalCMD 7.02a. Potom se tam objevil tento problém.
Zhruba ten stejný den se mi na PC objevovala hláška, chyba JavaSciptu, přisuzoval jsem to ICQ6, dělalo to i na dalším PC.

Je samozřejmě hodně metod, ale rád bych tomu přišel na kloub.
1) mohl se tam dostat ode mě z PC
2) mohl se tam dostat na WZ.cz
3) někdo zná moje heslo a dostal se tam.

Změnil jsem TotalCMD na 6.56
Změnil jsem hesla na WZ.cz
Změnil jsem poškozené soubory INDEX.html INDEX.php INDEX.htm

dne se to chová už stabilně, ale nevím čím to bylo?
<HTML>armando: a počítač jsi prošel antivirem a anti-červem či jak se ty všechny programy jmenujou (ad-aware atd.)?

Imho bod 1, od tebe z pc.</HTML>
no já ho tam vidím dál, viz pomoc.kvalitne.cz
<script language=JavaScript>var cmj=" shapgvba ozuf(v)....
thalia: jj PC jsem prošel poměrně drasticky, Adaware, SpyBoot, SpyEmergency, SpywareDoctor, atd..... vždy jen nějaké cookies, protože se snažím si kontrolovat PC celkem často, navíc mi PC hlídá NOD32 a to bych řekl že je OK.

Ten script už jsem vyměníl snad 20krát, ale vždycky se tam objeví.
Už z principu kontroluju velikosti a data indexů.
Ale stejně jsem nepřišel nato která potvůrka, či případně jak se tam dostalo.