Obsazená doména

Dobrý den, mám problém s doménou, před pár dny jsem smazal obsah na své stránce www.jajek.wz.cz a ona byla zrušena. Bohužel jsem ji chtěl zachovat. Ale nyní nejde znovu zaregistriovat, protože je obsazená má doména, mohl bych se zeptat, za jak dlouho po smazání prostoru bude doména opět volná_?
To, že vymažeš obsah stránky neznamená, že stránka je ihned zrušena. Zruší se až tehdy, kdy robot najde prázdnou stránku a skutečně ji zruší. V tom okamžiku je možné si ji znovu zaregistrovat.

Nevím jak často robot hledá prázdné stránky, aby je mohl zrušit.

TEORETICKY se mohlo stát, že někdo vyhmátl tu správnou chvilku a zaregistroval si ji sám. Ale to jen hádám.
<HTML>Podle mě tak rychle k smazání účtu nedošlo (maže se až po několika týdnech bez zobrazování reklamy). Přihlásit se se svým heslem jsi zkoušel?</HTML>
No ale uživetel jajek.wz.cz neexistuje, ale doména jajek je obsazená, takže nevím kde byla chyba..možná v tom, že jsem měl 14 dní prázdnou stránku..dělal sem na zlepšení, pak to tam nahrál, zase smazal a dělal na zlepšení, bohužel už to nešlo..To bude asi tay chyba..