zmizely mi ze správce soubory

po přihlášení se mi ve správci souborů nezobrazí žádné data které jsem tam nahrál. Stránky, ale podle všeho fungují, ale když tam chci nahrát soubory nové tak mě to vyhodí do registrace PROČ?

meskalzin.wz.cz
Jo, tak to se mi stalo taky. Hlásí mi to adresář je prázdný, ale stránky očividně fungují a soubory tam jsou. Co s tím?
"Co s tím?"

Ta rada už tady šla tisíckrát: používej FTP.
sem asi lama ale co to je FTP?. Jestli frontpage tak to používám.
ok uz asi vim v cem je problem
<HTML>Informace, jak používat FTP na WZ najdete například <a href="http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp" style="text-decoration:underline">zde</a>. Přes ftp svoje soubory uvidíte.

Jakmile to bude možné, kontaktuji admina (myslím, že jde o jistý problém, který může napravit jen on). Ale pokud jednou zkusíte FTP, tak už se ke správci nejspíš nevrátíte :-)</HTML>
Díky FTP používám, ale občas nemám k FTP přístup a potřebuji správce použít.
<HTML>existuje takovy plugin do Firefoxu jmenuje se FireFtp.. tim se tam da pripojit i kdyz zrovna neni po ruce zadny FTP klient a instalace programu je na tom PC nejak omezena...</HTML>
<HTML>Admin tam žádný problém nevidí, takže to bohužel vypadá na nějakou "slabší chvilku" správce souborů. Doufejme, že se dočkáme nového správce a že bude lepší.</HTML>