Reklama nelze vlozit [czweb.org]

Dobry den!
Mam problem se zobrazovanim reklamy na *.czweb.org strankach [konkrente napr. gchat.czweb.org]. FAQ i radku prispevku z fora jsem si precetl, ale radu nenasel. Volba reklama dole/nahore nema vliv. Soubory uploaduji opakovane, s kodem i bez nej. Je nejaky zpusob jak zjistit kod sve stranky a vlozit si tam reklamu manualne?
Co tak vim, tak tento problem jiz trosku trva. Coz by mi tak nevadilo, kdyby mi ted ty * web z duvodu nezobrazovani reklamy nesmazali. Takze jak tohle resite vy? Diiiiky za odpoved!
No vidíš a já měl dojem, že WZ má už reklamy tolik, že na některých webech to vkládání reklamy úmyslně vypíná.

Jediný způsob jak zjistit správný kód, je podle mého, zaregistrovat si web na doméně, kde vkládání reklamy funguje se stejnými parametry (kategorie a podkategorie), tu reklamu přenést na web a novou doménu nechat osudu

Praktický způsob jak řešit chybějící reklamu je vložit tam libovolnou reklamu, která přijde pod ruku.

Přišel e-mail, že se měsíc nezobrazuje reklama nebo byl jen web smazán?
Je jisté to, že byl smazán z důvodu nezobrazování reklamy?

Čekám na smazání webu bez reklamy od půlky února, zatím nic a za poslední měsíc jsem provedl tolik pokusů o vložení reklamy, že bych se vsadil, že vkládání nefunguje
Diky za radu, mozna to i vyzkousim...Ale spis to necham (opet) bez reklamy, pokud to nekdo nenapise nejake genialni reseni;).
Hmm, zadny mail mi neprisel - stary web proste "zmizel", ale jsem si zcela jist, ze mimo reklamy jsem zadne podminky neporusil...
Kazdopadne diky za reakci!
no já nevím o co šlo, ale pokud to bylo něco jak chat tak jsem v minulosti zaznamenal vyjádření admina, že provozovat chat na sdíleném serveru není možné a neúměrně zatěžuje server - to by mohl být důvod smazání takového webu
<HTML>Podle mě tam musel být jiný důvod (možná jak říká ds, chat by mohl hodně zatěžovat server). Na thalia.czweb.org je jasně vidět, co se stane, když se nezobrazuje reklama (t.j. nedojde znenadání k smazání). Tento účet jsem před časem založila, abych ověřila, zda na něm bude fungovat vkládání reklamy, či ne. Nefungovalo a takhle to dopadlo.</HTML>