Problém se spojením s databází

Zdravím,
Mám na stránkách fórum ( www.zelvotron.wz.cz/forum) a mám problémy se spojením s databazí, občas fórum jede, občas hlásí chybu že se nemůže spojit s databází. V okamžiku kdy fórum nejde tak se taky nemůžu přihlásit do PHP MyAdmin, takže myslim, že chyba nebude u mě, co s tím...?

Z.
a co limity MySQL?
http://www.webzdarma.cz/pp.html?2#9
No to nevím, ale myslim, že by to mělo bejt v pohodě, vzhledem k počtu uživatelů a návštěvnosti, pochybuju, že se k těm limitům jen přiblížim, třeba teď to jelo docela dobře, ale pak to zase z ničeho nic nejde. Navíc kdyby to byly ty limity to by mi nešlo ani PHP MyAdmin? Nejde to totiž vždycky současně třeba půl hodiny a pak zase to chvíli jde...
Tak už to zase nejde, hlásí to pořád stejný chyby:


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'zelvotron'@'195.122.194.232' (using password: YES) in /3w/wz.cz/z/zelvotron/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/z/zelvotron/forum/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/z/zelvotron/forum/db/mysql4.php on line 331

Ty limity to fakt nebudou, na vygenerování stránky může bejt v phpBB tak max. 10 dotazů SQL, těžko to můžu překročit, když se na to fórum koukne někdo párkrát za den ;)
Problém stále aktuální, btw. opravdu podpora ja stehno tady...