Nejde mi email na webzdarma

Zdravím,
na stránkách (firmy.unas.cz) mi nejde mail. Přihlásím se do administrace a když kliknu na mail napíše mi to tohle :

Warning: imap_open() [function.imap-open]: Couldn't open stream {mail.wz.cz:143/novalidate-cert}INBOX in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php:4) in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 10

Nevíte co s tím?

Děkuji.
Ano, přidávám se-to samý! :-(((((
ten už nejdů hóóódně dlouho... taky mě to vadí...
ani mne nejde a moc ho potrebuju
Prosím admine, mohl by jsi se na to podívat a dát to do kupy?
Moc prosíííííím a za kladné vyřízení předem moclikrát děkuji...
Tak poslední příspěvek beru z5... admin mi to už rozjel¨a meil fachá... je fakt dobrej. ;)
mne to jeste nejede a byl bych vám moc věčný kdyby to jelo.
Prosiim opravte to moc to potrebuji
Uz mieml ide jakt sper :-)
Zdravím - mám doménu puzzle.webz.cz již přes měsíc a stejně jako ostatním se mi při pokusu o použití e-mailu objevuje výše uvdená hláška.
Můžete to i u nás opravit?
Díky...
taky mi to nejde
uz mi to jde... behem 2 minut po zaslání emailu na podporu to bylo hotový, klobouk dolů a dík
tak jsou to už 4 dny a pořád nic...
Ach jo - psal jsem i na podporu, zkusím to ještě jednou
Pokud mi někdo dokážete s tímto problémem poradit, budu fakt moc rád...
Pořád to nefunguje...
Díky za každý nápad :-)
Ahoj lidi mám stejný problém ale na stránkách http://faq.webzdarma.cz je napsáno toto:

Chybějící Index v kořenovém adresáři webu nijak nesouvisí s Indexem chybějícím u e-mailové schránky. Jenom se prostě zobrazuje stejné chybové hlášení (403). Vytvoření e-mailové schránky trvá až 14 dní, během této doby i po ní může pomoci zaslání zprávy do dané schránky.

konkretne: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?4
tak snad to bude pravda a povede se to ja na ni cekam teprve 2 dny

s trpělivostí DiGGiT
Díky za návod - skutečně - email je nastaven na info@doména.. a když jsem na ní poslal zkušebně e-mail, tak se to rozběhlo :-)

Ještě jednou dík za záchranu...
Také mi nejede email. schránku bych potřebovala.. byla bych moc ráda, kdyby mi s tím někdo pomohl... Děkuji :)
Lučištnice: poslal jsem do té schránky mail: info@lucistnice.wz.cz tak se podívej jestli nedošel, třeba se to profouklo
Stačí si poslat do schránky na webzdarma email a celá schránka se poté rozjede :-)
tak mě to nejde , už pár dní se to snažím profouknout a jediný co se děje je že mi na adresu z které to chci profouknout přijde Undelivered Mail Returned to Sender....Recipient address rejected: User unknown in relay recipient table
jo ale ze schránky na wz.cz mi emaily odesílat jdou .
No, ja jsem si to zalozil asi pred mesicem a nejde to porad. (Tedy prijimat postu, odesilat lze.) Ani na 'info', ani na nic jineho. Ale vzdyt webzdarma neni jedina moznost, kde mit mail, tak proc se vzrusovat?
Ano jsou i jiné možnosti, nicméně bych rád kdyby to bylo vše na jedné adrese.

Rozhodně to i líp vypadá ...
a koukám že mi tam ani nejde vytvářet složky
koukám že se nic nezměnilo :/ zřejmě neperspektivní služba....