Webkamera?

Ahoj,
nevite nahodou jak ma vypadat FTP server pro zasilani webkamery na stranky?
Porad mi to hlasi chybu,at tam zadam,co tam zadam.
www.tabakplavecka.wz.cz
Tak na tohle zapomeň.
Není to nikde napsáno, ale provozování webkamery takovýmto způsobem je zakázáno. Spadá to pod část zatěžování serveru.
To ani snimkovani?
Je zarazejici,ze to nikde neni napsany.
<HTML>Já myslím, že tomu v podmínkách odpovídá:

<i>
Je zakázáno:
* provádět na serveru zátěžové testy nebo spouštět skripty, které by mohly způsobit zpomalení či znepřístupnění některých služeb serveru
</i></HTML>
Ted je otazka,jestli publikovani snimku jednou za hodinu je zatez.
Proste jen pro kontrolu,jestli je na danem miste vse v poradku,zadna live show
Ta webkamera nemá vlastní server, na který by se nasměroval obrázek?
Bohuzel nema.
FTP server je jen jeden (tj. není žádný webserver pro zasílání webkamery na stránky)
username=tabakplavecka.wz.cz
hostname=tabakplavecka.wz.cz
No tak hodinový interval není problem. To můžeš použít. Ten zákaz se týká pouze těch, co snímkuji každých 5 minut, protože toto už je teda pěkná zátěž.

Pokud jde o připojení, tak viz ds. Zkontroluj si přístupové údaje a hlavně povolit pasivní režim.

Snímek z webkamery, jehož obsah je na jiném místě, povolen je. Jde o klasické načítání obrázku. Takže pokud to nepomůže, tak můžeš snímek nahrávat na jiný server a v WZ na něj načítat/odkazovat.
Tak presne tohle jsem tam zadaval,ale hlasi,ze se snimek nepodarilo odeslat.Pouzivam Kamera2004
http://www.slunecnice.cz/sw/kamera-2004/
Tam zase nejde pouzit pasivni rezim.
Tak nevim,leda zmenit program.
Zkusil jsem ten program a funguje mi včetně posílání na FTP.
Je potřeba tam zatrhnout ještě udržování spojení. Což je vlastně ten pasivní režim.
Ehm. tak ono mi to jede i bez toho udržování. Takže zkus ještě firewall. Ten můj kromě portu 21 potřeboval povolit i místní porty FTP.