Co má FTP wz proti Total Commanderu?

Ahoj
narazil jsem na problém při pokusu o připojení na ftp přes TC. Vždy se to připojí, ale okno kde by měly být soubory je naprosto prázdné. Při pokusech o upload souboru požádá TC o znovupřipojení, potvrdím, ale znovu se objeví prázdná obrazovka a dál nic.

Donedávna mi upload přes TC fungoval bezproblémově. Zajímavé je, že když se skrz TC přihlásím na ic.cz tak vše proběhne bez problémů, stejně tak když se přihlásím z jiného FTP klienta (Clear FTP 06, WinExplorer) na wz tak se také vše povede.

FTP log:
Connect to: (04.05.2008 7:44:04)
hostname=namka.wz.cz
username=namka.wz.cz
startdir=
namka.wz.cz=195.122.194.234
220 ftp server ready
USER namka.wz.cz
331 Password required for namka.wz.cz.
PASS *
230-Last login on 2008-05-04 07:40:27 from 81.201.60.140.
Quotas: using 848.00 of 512000 KB (0.17% used)
230 Access granted for namka.wz.cz.
SYST
215 UNIX Type: L8
FEAT
211-Features:
MDTM
REST STREAM
SIZE
AUTH TLS
PBSZ
PROT
211 End
Connect ok!
PWD
257 "/" is current directory.
Složka
TYPE A
200 Type set to A
PASV
227 Entering Passive Mode (195,122,194,234,237,58).
LIST

...a konec
btw. pasivní režim mam nastavenej

Nemáte někdo stejný problém nebo nevíte jak to vyřešit? Děkuju
<HTML>Jo, taky mi to občas vykejsne. Někdy se chytne až na druhý, třetí pokus. Zdá se, že je ten server dost vytížený. Ale blbne to jenom někdy.</HTML>
No nevím, tím to asi nebude. Když se z jiných klientů připojím normálně a jenom TC stávkuje, tak si myslím jestli to nebude spíš nastavením. Ale tam jsem si jistý, že ho mám správně a k tomu mi to ještě donedávna v pohodě chodilo :-/. Zatím to budu zkoušet ale tímhle stylem to řešim dva dny :)
<HTML>Nastavením to nebude, podle vašeho logu to vypadá správně.</HTML>
Tak to nechápu, v nastavení to není, ale připojit se to nechce. Ale v jiných klientech to běží a v TC mi běží i ic.cz... Podle toho co jsem vyčetl z logu to vypadá, že to má problém spíš s režimem přenosu. V ClearFTP to po připojení vypíše ještě tohle:

...
LIST /
150 Opening ASCII mode data connection for file list
226-Transfer complete.
226 Quotas: using 848.00 of 512000 KB (0.17% used)
<HTML>LIST místo LIST /, vidím. Ale mně to v Total Commanderu funguje. Nemáte něco s firewallem?</HTML>
Ne, firewall je v pořádku. Spojení s ic.cz probíhá také bez problémů. U wz se vždy příkazy zastaví u toho LIST a tohle:

150 Opening ASCII mode data connection for file list
226-Transfer complete.
226 Quotas: using 848.00 of 512000 KB (0.17% used)

už nenaběhne. Nedávno jsem instaloval SP3 pro XP ale s tím by to snad nemělo mít souvislost.
Tak díky za snahu, budu to dál zkoušet a doufat :)
Já mám ten samý problém,který trvá asi čtvrtý den,přesně jak píše namka,tak se mi to zastaví na LIST a vlevo je stránka prázdná.Nejde to ani kopírovat.
Aspoň že nejsem sám. Jinak můj problém se částečně vyřešil downgradem z verze Total Commanderu 7.03 na 6.57 ale rychlost je pořád dost malá :-/
Tak teď už je problém vyřešen úplně. Bez problémů funguje i Total Commander 7.03 a problém se už znovu neobjevil.