nefungující mod_rewrite + dotaz na některé věci

Nefunguje mi mod_rewrite. Doma na localhostu jsem musel něco nastavit v konfiguraci Apache, aby to fungovalo, a teď mi to doma funguje. Na wz.cz ale ne. Je potřeba tady taky něco speciálně nastavit?

Chtěl bych se taky zeptat na následující:

- Do jaké míry je možné zvětšit pro PHP maximální dobu provádění skriptu (funkcí set_time_limit() nebo v .htaccess) a maximální velikost uploadovaného souboru?

- Podmínky zakazují "spojováním více virtuálních webů obcházet nastavený limit velikosti poskytovaného prostoru". Nejsem si jistý, jak přísně se na propojování webů pohlíží. Znamená to, že nesmím mít žádné svoje weby na wz.cz nijak propojené? Mám na mysli situaci, kdy zůstávají samostatnými weby, jsou pouze propojené odkazem jako běžně různé weby navzájem bývají. Nesmím si např. na svoji stránku dát odkaz na odmocninazedvou.wz.cz jenom proto, že k němu mám taky přístup do administrace?
Moc nechápu smysl tohoto pravidla - pokud jde především o zobrazování reklamy, ta se zobrazuje na každém webu zvlášť, nezávisle na tom, jak jsou propojené. Je mi jasné, že weby různých autorů propojené být můžou.

Děkuju za odpověď.
Ad. spojování webů. Je možné mít vzájemné odkazy z různých webů. Mělo by se ale jednat o samostatné stránky, nejlépe s různým zaměřením. Toto pravidlo je zde proto, aby se jeden web nepoužíval jako rozcestník a linkoval soubory z jiného webu, který slouží de fakto jako úložiště dat (třeba fotek) hlavně z důvodů navýšení prostoru. Je ale pravda, že od té doby, co se zvýšila disková quota, asi už to moc nenastává. Kdysi tady občas někdo vykřikoval, že 50 MB je málo.
mod_rewrite by měl fungovat, asi by to chtělo sem plácnout zdroják.

myslím že ta omezení nelze změnit (IMHO by pak neměla velký smysl), ale nejsem si jist, asi to chce vyzkoušet

spojování webů: nemyslím, že by to někdo udělal neúmyslně, to jsou většinou vykukové, kteří dobře vědí, že to co dělají je nějaké trikové (ne vždy ovšem vědí, že je to přímo v rozporu s podmínkami); to co děláte vy je zcela ok, sám mám asi 10 webů a navzájem na sebe samozřejmě odkazují, mnohé mají dokonce i podobné zaměření, a stejně (mám pocit že) je to ok
Omezení měnit jdou, jaké jsou limity nevím, asi je potřeba uvážit, že člověk nemá web jen sám pro sebe, mě např. fungovalo:
php_value upload_max_filesize 10M

PS: a co to porušování zobrazování reklamy na odmocninazedvou.wz.cz? Předpokládám, že ten odkaz nepůjde na tu titulní stránku a při tak benevolentních požadavcích na zobrazení reklamy jaká u WZ jsou i to minimální zobrazení reklamy bude ještě redukované
Co delam spatne v souboru .htaccess kde mam:

Options +FollowSymlinks
RewriteEngine on
RewriteCond %{REQUEST_URI} ^(.*).htm
RewriteRule ^(.*).htm index.php?url=$1 [nc,L,QSA]

adresa stranek je napriklad:
http://tanecnishow.kvalitne.cz/test/index.php?url=aktualne
a ja z toho chci dostat:
http://tanecnishow.kvalitne.cz/test/aktualne

jak toho docilim?
Bohužel, mně mod_rewrite taky nefunguje :(

ani tak jednoduché příkazy jako...

RewriteEngine on
RewriteRule ^guestbook/?$ index.php?section=guestbook [L]

...nefungují jak by měly. Na localu v pohodě. Komu to funguje a věděl by, co je na WZ za problém? (na jiném hostingu mi mod_rewrite fungoval)
Tak už jsem to vyřešil: před tím přesměrováním to chce dát /
Takže namísto
RewriteRule ^guestbook/?$ index.php?section=guestbook [L]
napsat
RewriteRule ^guestbook/?$ /index.php?section=guestbook [L]

2Ondra: Zkus to, snad to taky pomůže ;)