<b>servisní zásahy 14./15. 1.</b>

<HTML>Dobrý den,
chtěl bych tímto oznámit planované servisní zásahy v noci ze dneška na zítřek (14./15. 1.). Bude se to týkat všech freewebových serverů - předpokládaná doba výpadku bude kolem 20ti minut. Výsledkem by mělo být posílení konektivity a tím i rychlosti v odpovědích webserveru (v poslední době se to týká hlavně domény wz.cz).

Díky za pochopení</HTML>
Do háje. To jsem zrovna já...
Columbo > tebe to viditelně nepotěšilo, že mira píše, že budeš mít rychlejší web. To mě třeba jo.

Ale mi osobně se zdá wz.cz mnohem rychlejší už od toho minulého upgrade. Předtím byly pořád výpadky nebo to načítalo šíleně pomalu a teď už nic podobného nepozoruju. Ale samozřejmě že každé další vylepšení se bude hodit a děkuji za to všem co se o WZ starají.
To je skvělí :)

Colombo viditelně neví, o co jde a při tý jeho návštěvnosti 1 host/hodina to bude fakt citelný :)
miro priškrť columbovi draty.... at ma radost :)) columbo tech nakejch 6 miliard lidi na zemi urcite prijde o hodne kdyz tvuj web bude na 20 minut nepristupnej. a v noci. myslim ze se zvysi pocet sebevrazd... mno :)
jojo,nemněj keci a buť rát
R.U.R. - to je rekord v počtu hrubek na slovo :-)))
nene, múže to bít y horšý, gdiš budu hťýt
<HTML>jeste prosim vydrzte, pro domenu wz.cz se to protahne az do rannich hodin, tezko rict presne
ale melo by to vyresit ty "nahodne" pady (za posl. mesic tak 3x), diky za pochopeni</HTML>
Proč se to prodlužuje u wz.cz? V noci chápu, ale v 8 hod už někdo i opravdu čte stránky.
<HTML>Agent 007: jestli to sam zvladnes lepe a rychleji tak si stezuj klidne dal</HTML>
jeee, no to je pruser, a ja akurat mam teraz cas a potrebujem nahodit veci na web....a nemozem... netusite niekto kedy asi by to uz mohlo byt okej? fakt nemam inokedy cas..... (ale chapem ze take veci treba spravit....ale rychlo - to nebola vycitka, len prosba)
diky
Hlavně aby se to viditelně projevilo v rychlosti načítání stránek a v době odezvy serveru, protože ta je v poslední době žalostně dlouhá :(.
hey me to beha mega super rychle.... hlavne ta odezva. diiik WZ!
mně bohužel ne, vlastně se to táhne od doby, co proběhl upgrade serveru :-(

moje homepage má asi 70KB, k netu jsem připojen rychlostí až 5 Mbit/s a kompletní načtení tý stránky trvá asi 30 sekund %-)
Proč mi nejde FTP na www.pozemni-stavitelstvi.wz.cz , potřebuji nutně aktualizovat co s tim?
Petr > chvíli počkat a naučit se číst (je tu jasně napsáno, že probíhá údržba).
Fúha. Je už 10:45 a ešte mi nenačítava databázy...

Ale chválim snahu autorov. Len tak ďalej, veľa šťastia.
no kolko vam to bude este trvat?No drzim palce, aby to bolo rychle.
Vazne byste mohli rict, kdy uz to bude v pohode!
mě už to faká
nemohu se dostat do správce souboru.www.sokol-struharov.euweb.cz
Tak tohle je teda nářez, takhle si přesně představuju rychlou odezvu. Díky! Snad to vydrží co nejdéle ;-).
<HTML> Mireček: dik za upozorneni, melo by to byt opraveno</HTML>
diky