<b>Nefunguje správa databáze [opraveno]</b>

Dobrý den, nemůžu se připojit do administratorske sekce phpmyadmin na uctu stepankub.borec.cz. Hlasi mi to tuto hlasku:
#2013 - Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111

Potreboval bych velmi rychle poradit. Dnes odevzdavam svuj projekt a potrebuji udelat jeste par zmen v dtb.
Diky
me to taky nejde a navic nezobrazuji ani obrazky ..
mam temer stejne problemy :-)
<HTML>Díky za upozornění, už by to mělo být ok.</HTML>
Výýýborný, fakt že jo, moc díky. :-)
<HTML>Nz.

Dovolím si zabloudit do OT, když původní už je vyřešeno:
2Busak(HELP): které obrázky se ti nezobrazují? Já vidím podle mě všechny, kromě toho velkého nahoře pod reklamou wz - http://www.heroes-centrum.com/download/wallpapery/h5-wall13.jpg neexistuje.</HTML>
Thalia: jeste bych chtel rict, ze me nejak nefunguje odesilani e-mailu, pred tim vypadkem to slo a ted ne, takze doufam, ze to neni chyba na me strane...
Dobrý den, mám stejný problém, jako je uveden výše: když se pokusím přihlásit na stránce www.webzdarma.cz/mysql/, píše to hlášku

#2013 - Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111

Ještě včera vše fungovalo bez problémů. Paradoxně se mé stránky www.kmotr.unas.cz připojují i nadále se stejnými údaji k databázi bez problému...

Díky
nejde nejde :-(
<HTML>Potvrzuji, opět to nejde.</HTML>
dekuji moderatorovi za smazani meho prispevku, ktery byl vlozen predpolednem. byl mozna v spatne sekci ale nic by se nestalo kdyby mi alespon poslal nejakou zpravu :((((

mam stejny problem odvecera. taky se nemuzu prihlasit ke sve databazi!
<HTML>Dobře, já to shrnu:

1) o problému se ví
2) tím, že budete psát další příspěvky, řešení neuspíšíte
3) o tom, že to nejde ještě někomu dalšímu, se ví taky
4) bod 3 se aplikuje i na tebe
5) bod 4 platí i pro ty ostatní

mihal: Mně to nejde taky, ale jedno téma v jedné sekci opravdu stačí. Takže jsem to pročesal - důležité je, aby na fóru bylo nějaké oznámení, že to nefunguje (a později oznámení, že už to funguje, až to fungovat bude). Jestli ti vadí, že mažu duplicitní témata, založ téma (a já k tomu vyzývám za poslední půlrok poněkolikáté) v sekci "Mimo téma", nazvi jej třeba "Stížnost na moderátory fóra" a tam to můžeme probrat.

Abych to shrnul ještě lépe:

1) "mně to (taky) nejde" (o problému, o kterém se ví) = mažu
2) "smazali jste mi zprávu" = mažu
3) "kdy už to bude" = mažu
4) "Stížnost na moderátory fóra" mimo sekci "Mimo téma" = mažu
5) toto téma = do vyřešení problému zamykám
</HTML>
<HTML>Tak, problém byl opraven a <strong>přístup do databáze je opět funkční</strong>.</HTML>