Pomalé wz.cz aneb "Neslaví se Den modemu?"

Dobrý den, již druhý den se mi velmi p-o-m-a-l-u načítají stránky na wz.cz, a nejen mé stránky, ale např. i kolegovi na webz.cz či dokonce i tohle forum - načtení stránky trvá 10-15s ! (což je na prohlížení fotek v mé galerce docela dlouha doba).

Je na straně webzdarma nějaký problém? (podotýkám, že to není problém mého PC, zkoušeno doma/v práci a i od mých známých). Díky za případné info, co se děje.
<HTML>Mně osobně se fórum načítá okamžitě. I tvoje stránky se načítají rychle. Zobrazení 90 náhledů na stránce s fotkami sice pár sekund trvá, ale to je podle mě logické, když se musí načíst tolik obrázků. Když pak kliknu na nějakou fotku, tak se mi zobrazí taky ihned.</HTML>
Tak to je zvláštní, do včerejška mi totiž vše chodilo bleskově a i velké galerie se zobrazovaly hned. Kdyby to byl problém jen s připojením v mé práci, pochopím, ale když se totéž děje i kolegům jinde v republice ... vrtá mi to hlavou.
<HTML>Pokud problém přetrvává, obraťte se na svého poskytovatele připojení. U mě všechno dobré.</HTML>