Nejde mi ftp!

FTP mi nefunguje. Vytvorí zložky , ale súbory už nezačne kopírovať, a píše aby som sa ujistil, že tam mam pristup. co s tym?
musis blize specifikovvat svuj dotaz. jaky program pouzivas....atd
mepouzil som nic, normalne cez explorel, ano po chvili napíse ze to bolo resetované.
zkus to pres jiny program... cuteFTP aceFTP atd... nebo total commander
presne ,aj mne to robi...
Na wz som si dal len forum na stranku Bratislavskeho Hokejbalového klubu BIELIJAZDCI ,lebo wz je asi NAJLEPSI freehostingovy ony len skoda ze je len CZ:(
Inak je to fajn
no mne dneska tiez ftp nejde, pouzivam ws ftp pro, vcera islo vsetko okej, a dneska mi to pise:
Connect failure
alebo
Failed to receive response after connect
Host type (1): Automatic detect

skor nez to vobec pyta heslo alebo nieco ine.... hned po to co caka odpoved od servera...

tak co s tym?
To bude nejspíš tim, že probíhá úprava serveru předevšim pro .wz.cz Mě to taky nejede...
explorer?!?!?!
windows - pouzivaj smartftp
linux - pouzivaj kbear ked pouzivas kde, ale inac ten shellovsky ftp neni zly ;)
Uz som to tam dostal vcera okolo polnoci, ale dnes mi nejde kvoli udržbe, dokedy?
Mám dnes stejný problém asi s tím mají na serveru něáky problemy. Nastavení mám správné ale nefakčíto dnes to bude bez aktualizace.
ale aj tak mi nestahne vsetky subory... grr
pouzil som total commander, naťahuje súbory a po ča se napise connection closed!
jj, to iste aj mne, som uploadoval zlozku s 11 mb asi 4 hodinky :)
(a este furt tam chyba par suborov)
A może ktos wie jaki jest HOST na webzdarma ?
tvoje uzivatesky meno.... jesli tim hostem teda myslis ftp server. v tvym pripade szk.wz.cz
http://www.easymp3s.wz.cz
Ak ti nejde FTP, tak si nainstaluj Total Commander ten je NAJ... S tym ti to pojde urcite. Nainstaluj si ho a potom sa OZVI!
Taky mi nejde ftp na web zdarma, v žádném programu...
Dobry den,
pouzivam ftp klienta integrovaneho do Total commandera. Po nahrani urciteho poctu souboru na serveru mi klient zahlasi "Prenos selhal". Potom musim najit, u jakeho souboru prenos selhal pokracovat v uploadu na server od dalsiho souboru.
Moje domneka je, ze to souvisi bud s poctem prenesenych souboru nebo s objemem dat, ktere chci na jeden zatah uploadnout na server.
Je ma domnenka spravna ci nikoliv a pokud ano, co je mozne s timto problemem delat?

Dekuji za odpoved, nejlepe na mail jiri.vondracek@centrum.cz
za1. Nikdo Ti na mail psát nebude, protože sou všichni tak líný.
za2. mail psát nemusíš, máš ho tam, když najedeš na jméno a zadal si ho při psaní příspěvku
za3. Já sem ten problém měl taky, blbo to cca 1 den, teď už to neblbne;-)
tos mu teda pomoh
Hmmm, dekuji za opravdu HODNOTNOU odpoved!
Neni zde nekdo, kdo je mi schopen poskytnou OPRAVDU relevantni odpoved?
Dekuji. ;o)
Jak sem psal-asi den to blblo, pak se to už ustálilo, takže dočkej času jako skaff rozumu
No tak to asi nebude v tom, ze se TO samo zpravi. Pouzivam WZ asi 3 tydny a pri KAZDEM uploadu, kdyz uploaduju vetsi mnozsti souboru, tak to pri prenosu spadne. ;o(
Tak to máš PECH.
Prosím, jaké mám napsat jméno uživatele (když mám stránky www.mekkasite.wz.cz) a heslo?(to přístupové do webzdarma?). Opravdu si nevím rady, píše mi to: 530 Login Incorrect.