Formát reklam

Teda ne, že by to byl nějaký obrovský problém, ale reklamy se zapisují v čemsi mezi XHTML a HTML. Je možné tuto reklamu jakýmkoli způsobem pozměnit aniž bych porušil pravidla? xD
<HTML>Záleží jak ji pozměníš :-) jestli ti jde o to, aby byla celá hxtml (nevím jaktože se tam objevuje to lomítko, nebývalo tam), tak stačí nechat si vložit xhtml reklamu pomocí <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->.</HTML>
Mně by právě vyhovoval spíš HTML zápis.
<HTML>Tak to lomítko, co je tam navíc, klidně odstraň.
Jak tu reklamu vkládáš? Nejlepší je mít soubor s reklamou, který se nemusí znova nahrávat a tudíž v něm ani robot ten kód nemění, a ten includovat na požadované místo.</HTML>
Mám to v souboru reklama.html a vkládám to na každé stránce dolů.
<HTML>Ideální. Tak to v tom souboru změň a je to.</HTML>
Když použiji editaci v total commanderu, tak se mi při uložení uploaduje celý změněný soubor, přičemž výsledkem sice není, překvapivě, přidání další reklamy navíc, ale pouze přemazání mých změn.

Pomohlo by, kdybych se to pokusil zeditovat v tom zdejším správci souborů?
<HTML>Zkus to a uvidíš. Já správce nepoužívám, ale myslím, že k přepsání reklamy by nemuselo dojít (tedy pokud nenastane jiný problém, a to že se to přepíše úplně něčím jiným, oblíbená chyba správce). Pak by taky asi šlo změněný soubor nahrát pod jiným názvem, takže robot by jej nekontroloval a na serveru přejmenovat.</HTML>
No, zkusil bych to i s tím správcem, kdyby ovšem fungoval. :D Každopádně dočasná změna názvu umístění reklamy fungovala dobře. Díky