Pravidla vs mirror

Ani nevím jak jsem k tomu přišel, ale napadla mě taková zajímavá myšlenka a celkem by mě zajímalo, co na to pravidla hostingu. Příklad:

zaregistruju si adresu example.wz.cz a na ní nakopíruju kompletní webovou prezentaci.

potom si zaregistruju example.webzdarma.cz a na ní nakopíruju tu samou prezentaci.

V prezentaci bude nějaký skript, který bude oba weby proti sobě synchronizovat tak, aby na obou byl identický obsah.

Co na to Jan Tleskač? A co na to pravidla? Vadí jim to? Počítají s tím? O spojování webů kvůli kapacitě by jít nemělo a nic dalšího co by se na to dalo napasovat jsem v pravidlech nenašel...

PS: pouze hypotetický příklad - zatím to nasadit neplánuju (i když kdo ví co bude za pár týdnů, měsíců, ...)
Sám sis odpověděl: ...nic dalšího co by se na to dalo napasovat jsem v pravidlech nenašel... :-)
Ono je ve skutečnosti asi nemožné kontrolovat tímto způsobem obsah více než 100 000 webů (podle mě bot maximálně zkontroluje přítomnost reklamy - a o tom mám taky pochybnosti).
<HTML>Pokud tam bude reklama a weby na sebe nebudou nějak automaticky přesměrovávat, tak nevím, proč by v tom měl být problém. Akorát mi uniká smysl... :-)</HTML>
Thalia:
"Pokud tam bude reklama..."
tak to je samozřejmost, ne? ;)

"Akorát mi uniká smysl... :-)"
Příklad první: doména wz.cz padne, k dispozici bude kopie webu na doméně webzdarma.cz

Příklad druhý: na doméně wz.cz padne databáze -> skript by to měl rozpoznat a přesměrovat na mirror

Příklad třetí: na doméně wz.cz dojde k ucpání /tmp -> skript by to měl rozpoznat a přesměrovat na mirror

Příklad čtvrtý: tády tády dá ...

aneb zvýšení uptime webu. Neříkám, že taková kravina jako manuál potřebuje mirrory, ale u nějakého "důležitějšího" projektu (ale ne tak, aby si zasloužil placený hosting) je to celkem vykutálená záležitost.
<HTML>A co když spadne wz.cz i webzdarma.cz? Spíš než Jan Tleskač by mě zajímalo, co na to strejda gůgl :-)

Já bych to asi neřešila a udělala.</HTML>