Diakritika

Když chci přes FTP klienta něco změnit a to změněné, když obsahuje např.: ě, š, č, ř, ž, ý, á, í, é tak tam skáčou nějaký znaky. Co s tím?
nastavit správné kódování?
A poradis jak to nastavit?
Na webu máš nastavený charset utf-8 Bylo by vhodné, abys měl ve svém PC ty soubory (které uploaduješ) taky kódované jako utf-8 (umí to například PSPad).
Shrnutí: stránky u tebe v PC a na webu by měly být ve stejném kódování.
Jasny chapu ja jsem to delal v PHP Rapid 2007 a jeste mam dotas stava se mi ze kdyz neco zmenim a na webu tam aktualizovat tam je tam uplne jinej obsah jiny stranky dneska se mi to stalo 3 a porad jsem musem tu stranku co mi to zmenilo uploadovat znova
Napsal jsi:

Když chci přes FTP klienta něco změnit

to, co popisuješ nakonec je typické pro správce souboru, který je ve webovém rozhraní, pro phpWebFTP - to ale není ten správný FTP klient - používej nějaký program, který bude komunikovat s FTP serverem na WZ
viz např. http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
<HTML>A poradil bych ještě dvě takové zajímavé klávesy - nacházejí se napravo od klávesy <em>m</em>. Občas by bylo dobré do některé z těch kláves uhodit (samozřejmě tak, aby to dávalo smysl) a hned budou ty dotazy trošku čitelnější.

Jinak správce souborů na WZ k použití nedoporučuju - je to nouzovka.</HTML>
No a poradi nekdo nejakyho FTP klienta pres total comander mi to nejde pripojit.
Řekl bych že to není FTP klientem. Ale pokud nevěříš TC - zkus slunecnice.cz instaluj.cz stahuj.cz a pod.
já mam rád program Filezilla