problémy s funkčností galerie

Nahrál jsem novou galerii s fotografiemi ale některé podkategorie se mi vůbec nezobrazí, i když fyzicky na serveru jsou. Galerie je generována v programu Jalbum. Na disku se zobrazuje normálně a při pokusu nahrát ji na jiný server dopadlo vše dobře a zobrazuje se také o.k.
Toto nebude problém WZ. Spíš hledej v Jalbu, správné cesty k fotkám.
To jsem si nejdřív myslel taky. Proč mi ale po nakopírování na jiný server vše funguje normálně?
Máš na mysli něco konkrétního? Vyzkoušel jsem galerku na pythonweb.wz.cz a vše se zobrazilo.

Možná server nestihá. Ono se to taky načítalo poněkud pomalu.
Právě, že zdánlivě je vše v pořádku (žádný neplatný odkaz). Konkrétně jsem do kategorie "zvířata" přidal galerii "zoo Dvůr Králové" - ta je v pohodě. V kategorii krajiny jsem přidal 3 galerie a nezobrazil se ani náhled galerie ani jedné z nich. Do dalších kategorií jsem přidal obrázky a i tam je vše v pořádku. Lámal jsem si s tím v noci hlavu a jelikož jsem nepřišel na žádnou závadu, tak jsem skusil nakopírovat stránky na jiný server a tam běží vše v pohodě

..... á tak pozor teď jsem byl na stránkách a vše naskočilo. Chyba tedy nebyla na mé straně. Jen ta rychlost načtení změn je asi pomalejší (cca15 hodin) Děkuji všem za ochotu pomoci. Ještě jednou dík ;)
samo od sebe to zazracne naskocilo? ne ze bych wz neveril, ale zazraky nedela, cili problem urcite na strane wz nebyl.