fórum

Dobrý den,stáhl sem si phpbb a chtěl stáhnout na tento server.Ovšem se mi nepodařilo stáhnout na tento server všechny soubory,a tak i nejde spustit fórum na mých stránkách,prosím Vás,jestli víte o nějjakém server,na kterém by to šlo,nebo víte,v čem by mohl být problém,prosím,napište,již předem děkuji.
Nebo nevíte,jak mít na svých stránkách fórum? Prosím a předem děkuji za odpověď
Problém asi bude, že místo "táhnout" musíš "tlačit" :-) Jinak phpbb se na wz běžně provozuje. Zkoušeje to nacpat na server spíše teď večer nebo v noci - je přece jen menší provoz. Budeš muset upload asi zopakovat - phpbb není zase tak objemné.
A "stahoval" jsi Total Commanderem nebo přes webové rozhraní? Zkus raději ten TC http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
dík :-)
Ještě něco: bacha na reklamu. Smázni raději všechno co tam máš a dej to tam znovu. A v nastavení reklamy si zvol NAHOŘE - a zadej si cestu k nějakému "bočnímu" souboru - třeba reklama.htm, kam se ti reklama bude vkládat. Jinak se ti to nacpe do zdrojáku stránky a nepohneš s tím.
Tak sem tam všechny sounory vtlačil a ,když otebřu můj web,tak to píše :

Warning: main(): Unable to access ./common.php in /3w/xf.cz/m/marsek/index.php on line 38

Warning: main(./common.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/xf.cz/m/marsek/index.php on line 38

Warning: main(): Failed opening './common.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/xf.cz/m/marsek/index.php on line 38

Warning: main(): Unable to access ./includes/functions_display.php in /3w/xf.cz/m/marsek/index.php on line 39

Warning: main(./includes/functions_display.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/xf.cz/m/marsek/index.php on line 39

Warning: main(): Failed opening './includes/functions_display.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/xf.cz/m/marsek/index.php on line 39

Fatal error: Call to a member function on a non-object in /3w/xf.cz/m/marsek/index.php on line 42


----------------- tak z toho jsem v lese
Psal jsem ti co máš udělat - je třeba dodržet pořadí:

1. smázni všechno na serveru
2. nastav si v administraci reklamu nahoře - do souboru (ten soubor taky musíš vytvořit a uploadovat)
3. v administraci si aktivuj databázi
3.5 zapiš si údaje pro přihlášení k db
4. znovu všechno uploaduj na server
5. nainstaluj phpbb
6. vlož reklamu

Pokud budou problémy nebo něco nebudeš vědět - navštiv faq.webzdarma.cz nebo se zeptej tady ve fóru.