Problém s nahráváním

Nedaří se mi nic nahrát, píše to toto:

Quotas: using 23428.00 of 204800 kB (11.44% used)
452 Transfer aborted. No space left on device.
Uploade size mismatch!
No space left on device.

Řekl bych, že se zaplnil disk na serveru. To je práce admina, aby uvolnil nějaký prostor. Takže čekej, nebo mu napiš maill.
ja mám tiež problém z nahravanim. Vždy ked potrebujem nahrat nový súbor alebo nieco upravit podarí sa mi to iba raz. Na druhý krát už sa to odpojí alebo čo a vždy to vypíše že sa nepodarilo pripojiť k serveru.......
Už ma to vážne hnevá pretože vždy ked mám niečo rozrobené vždy sa to zruší..prosím poradte mi čo mám robiť..dakujem,.
Patrícia:
Webzdarma má do zahraničí omezenou konektivitu, takže pokud jde o připojení ze Slovenska tak to nebude asi ideální.

Možné je, že problémy jsou i jinde.

Na Slovensku není nic takového? Existuje snad www.estranky.sk - to by možná mohlo na ty křečky stačit

Jednou jsem tu někomu ze Slovenska radil použít VPN Anonymyzer - tenkrát se z jeho reakce zdálo, že je s tím spokojen - verze zadarmo jde sice pomalu, ale snad stabilně.
Patrícia:

teď mě napadá, alespoň na estranky.cz to tak je, že kdosi rozhodne jestli je stránka komerční a pak za ni chtějí platit - takže to s těmi křečky na prodej možná bude problém...