wz-tko?

Možu se dpc zeptatco je s WZ-tkem nahrál sem na něj 5 redakčních systému A ani jeden nejede píše to vždy při instalaci

Warning: main(_mysql.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/s/sg1-team/new/index.php on line 30

Warning: main(): Failed opening '_mysql.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/s/sg1-team/new/index.php on line 30


červeně a potom to nefunguje skoro vůbec forum mi de normálně dělá to jen redakční systémy
<HTML>Na řádku 30 v index.php je
include("_mysql.php");
ale ten soubor tam nikde nevidím (a říká to i ta chybová hláška).</HTML>
<HTML>5 různých redakčních systémů, ani v jednom případě nerozumíte chybovým hláškám a navíc neumíte ani správně pojmenovat téma v tomhle fóru? Tomu říkám smůla.</HTML>
jo takže chcete říct že sem lama a ve všech 5-ti CMS sem nenahrál nějakej soubor omg to si vyřešte s uploadem protožekdyby se to stalo třeba jen u joomla! tak nic neřeknu ale u 5 zas taková lama vám řeknu že nejsemabych 5x po soubě něco nenahrál ;-)a navíc na IC mi všechno jde jenže u joomly a mambo a wordpress mi nejde vpsaní příspěvku HTML editor mno co dodat tyto CMS jsou udělané na placené hostingy tak sem si řekl že kámoš má u vás joomlu 2 roky a vše mu jede a co se nestalo už v mem minulém loginu tady to nešlo tak sem z něj všechno smazal a udělal nový jestli to de a de ? ani bych neřekl!
<HTML>Takže jsem se nemýlil, máte velkou smůlu. Ne v tom, že by to tu nejelo. Ono by to tu jelo. Máte smůlu ve vás - nečtete návody s postupy instalace (každý redakční systém zajisté má), nevěříte lidem z WZ (to je mezi námi Thalia, která vám naprosto přesně řekla, proč se ta chybová hláška objevuje) a hned se vztekáte.

Víte, zkazil jste si to u mě hned na začátku:
1) dpc
2) "wz-tko?"

Čímž jste mi dokázal, že si za problémy můžete sám. Až přestanete dělat machra, položíte dotaz normálním a rozumným způsobem, bez zkratek dokazujících váš mentální věk kolem 12 let a dokážete-li, že jste schopen jakoukoliv radu přijmout, pak možná vám někdo poradí.

Nejsem zlý moderátor, ale některé způsoby mě vytáčí.

<small>A nestěžujte si na WZ, problém je v prvé řadě ve vás.</small></HTML>
<HTML>Jsi si jistý, že instalace webspellu se spouští z http://sg1-team.wz.cz/new/index.php? Nebude to spíš http://sg1-team.wz.cz/new/install/index.php, jak praví návod na webspell?

A co se týče souboru _mysql.php, měl by tam být už od začátku, takže se podívej, jestli ho máš u sebe na disku a nahrej ho taky.</HTML>
Zajímavé je, že u 5 (slovy PĚTI) redakčních systémů se vyskytuje shodný soubor _mysql.php ! a error hlásí stejnou hlášku Warning: main(_mysql.php): failed to open stream... Oni to snad kopčí jeden od druhého?! :-)) Ale já jsem - na rozdíl od tebe - Lama.
<HTML>Lamo, dle mého názoru spočívá pointa v tom, že tazatel potřebuje vzbudit zdání, že za to opravdu můžeme my. A jak jinak to lze vzbudit, než tvrzením: "Zkoušel jsem to X způsoby, s X systémy... a to vaše WZ prostě stávkuje." Já jsem vůči takovým nájezdům imunní, neboť výřečnost zmíněného typu lidí obvykle končí u toho čísla X, což mi samozřejmě neposkytuje naprosto žádné užitečné informace a WZ to uráží.</HTML>
Dneska mají snad všechny běžně dostupné redakční systémy instalátor, který upozorní na chyby - třeba připojení, chmod a další. Pokud sem HOLI zkoušel nainstalovat SVÝCH 5 red. systémů, splácaných na vlastním koleně, pak možná... je chyba opravdu u WZ! :-))
mno některé redakční systemy mají automatické přesměrovaní na instalaci a webspell se mi tez okamzite presmeroval na instalaci tak nevim mno:-(
Ano - většinou stačí prohlížec nasměrovat na složku s red. systémem (na index.php), ale některé mají instalátor jinde - např. ve složce web/install/install.php a musíš zadat při instalaci do prohlížeče cestu k tomu souboru. U "slušného" redakčního systému je i návod, jak postupovat při instalaci. Ten je dobré si přečíst, až selžou všechny ostatní pokusy :-))
Docela slušná diskuze o jednom problému. Koukám, že HOLI je opravdu "machr" na redakční systémy. Zdá se, že nectí zásadní pravidla:
1. Pokud selžou jakékoliv pokusy o oživení, přečti si návod.
2. Chyba bývá zpravidla mezi klávesnicí a židlí!

Je zřejmé, že to druhé pravidlo vůbec nezná.

Na adresu moderátorů:
Buďte vděční za více takových HOLI, protože jinak by jste asi přišli o práci :-))

Hezký den všem