GD image libary

Myslím že webzdarma podporuje Gd image libary.....
Znamená to že si to už nemusim inštalovat?vložit? do môjho web adresara?
Mam taky problém že pri uploadovani obrazkov by sa tie mali automaticky upravit aj na nahlady. No to sa nedeje.... sice obrazky uploadne ale nahlady sa nevytvoria...
Teraz neviem či je chyba na strane serveru alebo scriptu
dik
Víš vůbec co to meleš?
Pokud by jsi se podíval do PHPINFO (http://cz2.php.net/phpinfo), tak by jsi zjistil že GD knihovny zde nainstalované jsou. A vzhledem k tomu, že nemáš možnost konfigurovat server, tak by ti nějaké zkopírování do svého prostoru bylo k ničemu.

Pokud ti něco nefunguje, tak si stačí přečíst chybové hlášky které to generuje a podle nich se zařídit (pokud to žádné negeneruje, tak http://php.net/error_reporting)
Sorry kamo ale som zelenac v takych veciach a neviem ako to funguje niesom koder....
preto som asi navstivil forum nie?

píše mi niečo taketo

Warning: copy eval() has been disabled for security reasons

viem že mi asi teraz napíše niekto že to je na wz neje povolene alebo podobne ale to mi nepomože........
neda sa s tym niečo urobiť nemate nejake efektivne riešenie?
dik
Já používám redakční systém na kterým mám modul (plugin) NextGEN gallery která taky využívá GD nebo aspoň minimálně se z ví dozvíš určité nastavení na serveru a mě to píše toto:

Nastavení serveru
Operační systém : Linux
Server : Apache/2.0.59 (Unix)
Využití paměti : 11.36 MB
MySQL verze : 5.0.51a-community-log
SQL mód : Není nastaveno
PHP verze : 4.3.4
PHP Safe Mode : Zapnuto
PHP umožňuje URL fopen : Vypnuto
PHP Memory Limit : 40M
PHP Max Upload Size : 2M
PHP Max Post Size : 2M
PHP Max Script Execute Time : 20s
podpora PHP Exif : Ano ( V1.4 )
podpora PHP IPTC : Ano
podpora PHP XML : Ano

GD je podporováno
GD Version : bundled (2.0.15 compatible)
FreeType Support : Ano
FreeType Linkage : with freetype
T1Lib Support : Ne
GIF Read Support : Ano
GIF Create Support : Ne
JPG Support : Ano
PNG Support : Ano
WBMP Support : Ano
XBM Support : Ano
JIS-mapped Japanese Font Support : Ne
<HTML>kabul, neznám obsah vašeho skriptu, ale z chybové hlášky je vidět, že se asi snažíte použít zakázanou funkci copy(). Tato funkce se dá nahradit:

a) v případě využití k uploadu souborů použijte funkci k tomu určenou - move_uploaded_file()

b) v případě zkopírování souboru z jednoho místa do druhého soubor přečtěte a do cíle zapište.</HTML>