Nepovolený přístup

Zdravim, dnes jsem se chtěl dostat na svoje stránky a když zadam adresu www.bohystr.webzdarma.cz tak mi to napíše chybu nepovolený přístup, zkoušel jsem se připojit přes FTP a ani tam mi to nešlo, neví PLS někdo čim by to mohlo být? Do dneška chodily stránky uplně v pohodě....Dik
http://www.webzdarma.cz/pp.html?1#4
No to sem četl než jsem dal tento dotaz, ale vše chodilo, index je správně, ale z ničeho nic nic...nemužu se připojit ani přes FTP a to taky chodilo v pohodě....dik
No správně to asi nebude, protože index.html (htm nebo php) na serveru není. Nejsou tam ani ostatní stránky, které má například Google v cache.
<HTML>Byla tam změněná práva, ale už je to ok.

Ale hned se nám objevilo, že závažně porušuješ podmínky zobrazování reklamy - banner na úvodní straně s automatickým přesměrováním. Jestli tam nechceš mít lištu i bez navýšení prostoru, v horším případě smazaný web, tak to rychle naprav (odstranit to automatický přesměrování z úvodní stránky nestačí, spíš ten banner přesuň do home.html a z home.html udělej index.html).</HTML>
Ok, ja teda ten baner budu zobrazovat v home.html které přepíšu na idex...jinak dik moc...
Tak už je to hotový, reklama se ale zobrazuje trochu zakritá nadpisem, vadí to, i když je dobře viditelná? A co že to bylo za chybu že nechodily ty stránky?
"zobrazuje trochu zakritá nadpisem, vadí to"

http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
"Reklamní lišta se bude také zobrazovat na těch webech, kde bude zjištěno méně závažné porušení podmínek zobrazování reklamy. Týká se to například úvodních stránek bez obsahu pouze s bannerem, ZAKRYTÍ ČÁSTI BANNERU, atp. V tomto případě to ale bude bez navýšení prostoru."

Co myslíš teď?
Hotový ještě nejsi. Pokud je reklama z části zakrytá, tak vlastně podmínky nesplňuješ.

Taky by neškodilo udělat nějaké podstránky, navigaci a tak. Vím, že mé stránky ještě nejsou nic moc, ale jsou v podobně rozpracovaném stavu. Za hotové je také nepovažuji.
Zdravim, chtěl jsem ještě opravit ten baner ale je zde ten samý problém jako včera, zas mi to piše neoprávněný přístup a stránky se nezobrazí, neopravili by jste to prosim znova asi ji to dělá jedna fotka kterou se tam snažim dostat a ma nějaký po* práva, ještě jednou dik....