Problémy s FTP

Dobrý den v poslední době mám problém s odesíláním obrazku přez FTP.
Jedná se o to, že přez total comander vyprší doba 25 s pro registraci a tak se nepripojim a když uz se zadaří, tak každý krok trvá cca 20 s. A to je na dlouho. Jelikož jsem nastavil odesílání 1 obrazku po 6 min. z kamery, nemůže být toto pro web problém a nesnaží se mi tak omezit ?
Jedná se o web opuspocasi.wz.cz
1. Nevhodně sis vybral nejzatíženější doménu wz.cz, což často způsobuje různé výpadky a prodlevy.
2. Web kamera na webuzdarma pravděpodobně porušuje podmínky (neúměrná zátěž serveru). Uvidíme, jestli nějak zareaguje admin (ne tady na fóru, ale zrušením stránek pro porušení pravidel), když už ses tady tak hezky přiznal.
jeden 30kB obrázek za 6 minut by snad WZ unesl, jen si musíš najít FPT klienta, která se vždy po 6 minutách připojí přenese obrázek a odpojí. Pokud to myslíš tak, že se připojíš k FTP WZ natrvalo a jednou za 6 min tam něco přeneseš tak to fungovat nebude
Nejlépe pokud použiješ klasický program ftp (resp. ftp.exe), který zavoláš každých 6 minut, připojí se, přenese obrázek a zase se odpojí.

Grafické nadstavby bych spíš nechal pro interaktivní práci.
Jo je to presne jak rikas. 1 obrazek za 6 min a ma cca24kb. FTP klient se pripoji a zase hned po preneseni odpoji.
No dnes uz to zatim jede bez problemu tak to asi bude opravdu zavisle na zatizeni WZ.
Problém vyřešen. Děkuji všem za rady.