Reklama na dev

ludia, mozete prosimvas kuknut na http://bu10a.wz.cz a povedat mi ci je to legalne tak umiestnit reklamu.

=>Reklamu mam podla nastavenia umiestnenu v reklama/index.html.
do tohoto suboru mi nejde ziaden link, ide len o odklonenie reklamy, nech mi nerobi bordel v systeme.
=> som skopiroval cely obsah <!--WZ reklama> scriptu, som to dal do banneru, ktory mam na titulnej stranke. som sa chcel spytat ci je toto mozne,
ci to neni proti pravidlam WZ (nikde som nevidel nieco podobne, ale sa radsej opytam, nechcem prist o stranku :) )
IMHO je to legální. BTW: Docela hezký stránky.
Jo, dik za pochvalu, ale urcite si ju nezasluzim lebo som tam nainstaloval DEV, ja som tam porobil iba clanky :)
<HTML>radsi bych videl, ze ten soubor, co mas v administraci nastaveny na vkladani reklamy, vkladas do stranky pres nejaky include() nebo neco podobneho .... aby se dala prip. zmena rekl. kodu udelat automaticky nasim robotem (pokud si ten kod zkopirujes nekam bokem tam tam uz to nas system nezmeni) ... ale poruseni podminek to samozrejme neni</HTML>
ok, dik. to som len chcel vidiet :)
stránky jsou možná pěkný ale mě se zobrazujou pěkně bhlbě..
-a mozilla user
hmm, stranky su praveze designovane pre mozillu :( (firefox 1.0)
neviem v com moze byt problem, skusim to zvalit na rozlisenie (je to na
15" monitor a 1024/768) - rad by som to urobil vacsie ale moj hardware mi to neumoznuje :)