<strong>Reklamní proužek</strong>

Na lmkbystrice.wz.cz se z horní reklamní lišty zobrazuje jen barevný proužek bez odkazů a vlastní stránky blbnou - špatně se načítají, většinou nefungují odkazy atd. V různých prohlížečích.
Kde je chyba? Děkuji
<HTML>2Jarek: <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=56840&t=56840">http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=56840&t=56840</a></HTML>
ahoj.
omylom som zapol reklamny pruzok a nepotrebujem ho, mohol by som poprosit o povodne nastaveni ebez pruzka? dakujem!
<HTML>jovi.kvalitne.cz - vypnuto.</HTML>
Dobrý den,
mohl bych poprosit o zrušení reklamního proužku na myslenky.unas.cz ? K zapnuti doslo omylem...

Děkuji
<HTML>myslenky.unas.cz - vypnuto.</HTML>
Dobrý den, moc Vás prosím o zrušení reklamního proužku nahoře na stránkách. Omylem jsem si t ozapnul a teď jsem z toho nešťastný. Mám stránky na: http://www.stahni-cokoliv.kvalitne.cz/ . Moc děkuju.
<HTML>Nač být nešťastný, když vidíš, že není problém to vypnout. Akorát příště nezakládej ještě další téma, když už jsi do jednoho svůj dotaz položil. To nové téma se stejnou prosbou jsem samozřejmě smazala.

stahni-cokoliv.kvalitne.cz - vypnuto.</HTML>
diky moc,, nove tema jsem zalozil, aby moje prosba byla videt. Jinak diky a mej se
<HTML>Tím, že příspěvek pošleš víckrát, tím nás akorát naštveš, protože nám přiděláváš práci s mazáním a nemusíš se dokonce vůbec dočkat reakce. Takže propříště to opravdu stačí jen jednou. Položit dotaz sem bylo správné, nové téma už bylo nadbytečné.</HTML>
Mám problém s reklamou na hlavní stránce na hoře, když jsem sem vkládala úplně první stránky, tak mi reklama naběhla sama a teď nic...a přitom to ve zdrojáku mám stejně jako u těch prvních stránek! Můžete mi poradit? díííky
<HTML>Je to tím že používáš absolutní pozicování a máš obsah stránky napozicovaný k hornímu okraji (top: 1px;) - reklama absolutně pozicovaná není, je tudíž taky nahoře, ale skrytá právě obsahem stránky. Napozicuj stránku níž asi o 65px a banner se objeví.</HTML>
Děkuji mnohokrát!
Zdravím, potřeboval bych navýšit prostor na webu zapnutím reklamní lišty.

mysomed.wz.cz

Díky
Reklamní lištu si zapínáš sám v nastavení reklamy (administrace tvého účtu).
Dobrý den, nastavila jsem si reklamní lištu na všech stránkách dole (www.5av-gml.wz.cz), sice se mi už zobrazuje na všech stránkách ale pořád nahoře? Je to moje chyba?
<HTML><i>Je to moje chyba?</i><br>
Ano. Je to kvůli použití absolutního pozicování (banner je, jak je vidět v kódu, vložen správně před tagem </body>). Použij Hledání, už se to tu mnohokrát řešilo.</HTML>
Dá se reklamní proužek (quagmire.borec.cz) přesunout na úvodní stránce přesunout nahoru nad reklamní baner?

Pro mikisisu: Reklamu dej do divu a pak ho napozicuj pomocí CSS dolu
Quagmire: Reklamní banner se dá přesunout pod reklamní lištu. Lišta je hned za <body>, tzn. že je správně a pak vkládá se online při odesílání ze serveru. Špatně je vložen kód reklamního banneru. Nastav aby se reklama vkládala do souboru reklama.html, prázdný soubor reklama.html nahraj na web, až se do něj vloží kód banneru tak buď tento soubor vlož do index.php pomocí include, tak aby splňoval podmínky WZ, nebo ten zdrojový kód můžeš přesunout "ručně". Robot si bude všímat jen souboru reklama.html
To se mi pak ale bude reklama ukazovat 2x
<HTML>Nebude. Přesuň kód do souboru reklama.html a tento soubor includuj na příslušné místo. A vzhledem k tomu, že v nastavení nastavíš vkládání reklamy do reklama.html, tak do indexu a ani jinam se nevloží, takže se bude zobrazovat jen jedna.</HTML>
Ty reklamy jsou sice super, ale celkem by se šiklo, kdyby jste udélali taky nějaké vertikální bannery, protože se najdou weby, kterým banner nad celým obsahem stránek kazí povedené desingové zpracování :D
<HTML>2aldagy: také je možné zobrazovat banner na všech stránkách dole. Tam banner žádný design jistě kazit nebude.</HTML>
Tim bych si nebyl tak jistej..
Jo a dik za radu