<strong>Reklamní proužek</strong>

Já jsem měl reklamní lištu na http://kaufner.webz.cz vždy, ale teď jakoby překrývá horní část stránky (do včerejška začínala stránka až pod reklamní lištou). Provinění si nejsem vědom, tak je to snad chyba...?
<HTML>Už by to mělo být v pořádku.</HTML>
U mě se bohužel proužky zobrazují v každém vnořeném rámci stále.
Beru zpět, stačilo přehrát úvodní 3 stránky.
Díky za pomoc.
Na našem webu též překrývá lišta vršek stránky a zásadně tak brání uživatelům v přihlášení. Ještě před pár dny se zobrazovala OK, ale teď je to prostě mizérie. Prosím o opravu.
<HTML>2zdenekh: už by to mělo být ok, mně osobně se to teď zobrazuje správně.</HTML>
Já už to mám taky v pořádku. Díky.
2Thalia: Jj, už se to zobrazuje OK. Díky...
Dobrý den,
chtěl bych poprosit o zrušení reklamní lišty (a 300 MB), pokud to je možné.
Děkuji
Quagmire
<HTML>quagmire.borec.cz - vypnuto. A příště piš cokoliv jen jednou nebo se dočkáš jen smazání kompletně všeho. Všechny ostatní tvé příspěvky a témata žádající odstranění lišty jsem smazala.</HTML>
Prosím o zrušení reklamní lišty. Nabourala mi editor stránek (Wordpress) a já jej nemůžu dál měnit, jako adminovi se mi načtou pětkrát linky na tuto reklamní lištu a pak nic... Vzhledem k tomu, že jsem totální laik a chci mít jen jednoduché webovky, lištu a oněch 300MB navíc zřejmě nepotřebuji, byť mi vůbec nevadí. Díky.
<HTML>2Michle: vypnuto.</HTML>
Dobrý den, prosím o zrušení reklamního proužku na piiirko.xf.cz. Děkuji.
<HTML>2PiiiRKO: vypnuto.</HTML>
Děkuji.
Dobrý den, mohl bych také poprosit o zrušení reklamního proužku na dev-forge.wz.cz ? A zároveň bych se rád zeptal, jestli je možné zakoupit doménu 2. řádu. Předem děkuji za odpověď
Dobry den,
mohl bych pozadat o zruseni reklamniho prouzku na strankach: www.apartmanjirina.wz.cz?
(nejak jsem si to radne neprecetl a zaklikl - omlouvam se.. tech 300MB prostoru navic vazne nepotrebuji).
Dal jsem vase banery na vsechny stranky dolu, jak pozadujete - ale najednou se mi tam zobrazila ta lista.
Predem dekuji
<HTML>dev-forge.wz.cz
apartmanjirina.wz.cz

Vypnuto.

<em>jestli je možné zakoupit doménu 2. řádu.</em><br>
Není.</HTML>
Omouvam se, ze jeste otravuji - kdyz si zadam adresu: www.apartmanjirina.wz.cz ->reklamni prouzek nahore neni, ale kdyz si na dane adrese otevru druhou stranku, napr: http://apartmanjirina.wz.cz/cenik.html ->tak se mi tam ten prouzek opet objevuje. Musim to jeste ja nejak rucne vypnout, nebo nahrat soubory znovu? (vase banery jsou jinak na kazde strance dole.) Dekuji
<HTML>Stránka se ti zjevně načítá z cache prohlížeče, já lištu nevidím nikde. Smaž cache prohlížeče nebo načti stránku pomocí CTRL+F5 (tj. znovu přímo ze serveru).</HTML>
Dobrý den.
Reklamní proužek na našiem webu http://www.fluidculture.wz.cz
se objevuje také na každé stránce, přesto že jsme v nastavění zvolili ať se banner ukazuje na hoře na hlavní stránce s tím, že na těch ostatních nebude, přesto je všude. Dále pokud dáme odkaz na naše stránky třeba na facebook, jako průvodní text se ukáže právě obsah banneru, tzn všemožné reklamy na koberce, knihy obuv a já nevim co. Zajímalo by mě jestli se dá i tohle nějak řešit. Jinak je to web zadarmo, banner mi nijak nevadí a nemám s nim problém, ale jak říkám proč na každé stránce?
Díky
<HTML>Vsak banner mas jen na vstupni strane nahore. Reklamni lista, ktera je vsude na strankach nahore je jiny typ reklamy a jeho aktivovanim si ziskal navic prostor 300 MB. Pokud listu nechces, muzu ji vypnout, ale az pote co napravis zobrazovani banneru - banner nesmi byt na takoveto vstupni strane bez obsahu, musi byt az na skutecne hlavni strane webu, viz podminky.</HTML>
Teď zase netušim kolik místa by mi zbylo po odrstanení reklamní lišty, tak to nechme tak. Stránka na které je banner umístěn je naše úvodní a všechny odkazy týkající se našeho webu směřují právě na tuto stránku s bannerem, považuji jí proto za opravdu hlavní, startovní stránku našeho webu z které se lidi proklikaj dál kam potřebujou. Chtěl jsem prostě aby to vypadalo například takhle http://www.vodopaad.wz.cz/ kde je reklama pouze na úvodní stránce. Ale v pořádku nechme to tak jak to je.
Díky
<HTML>To není v pořádku. Vodopaad.wz.cz porušuje podmínky. A teď jsem si všimla, že máš na fluidculture.wz.cz banner na stránce s přesměrováním - index s bannerem se přesměrovává na Intro.html a to je rozhodně porušení podmínek. Banner prostě patří na Intro.html. Doporučuju ti to rychle napravit.</HTML>
ježiš tak teď jsem Vodopaadu asi vyloženě moc nepomohl. Já žádný přesměrování nedělal. Prostě jsem jen nastavil banner na úvodní stránku nahoře a nahrál stránky co jsem vytvořil v počítači. Nic víc a tedy ani netušim jak to změnit. Pokud je to v tvé moci, udělej sama co potřebuješ, já ani nevim jak to změnit. Nastavil jsem vše co po mě bylo žádáno a podmínky jsem nijak vědomě neporušoval