<strong>Reklamní proužek</strong>

Thalia: Jsi uplne uzasna. Moc dekuju!
Prosím o zrušení proužku na sbstrade.wz.cz děkuji.
Prosím o zrušení reklamního proužku na pc-help-servis.unas.cz
<HTML>2Samolepka: žádost stačí napsat jednou, příště ti v takovém případě smažu všechno a ne jen duplicitní příspěvek. Horní lišta vypnuta.

Amunak - lišta vypnuta.</HTML>
prosim o vypnutie reklamnych pruzkov na adrese tomleg.wz.cz

reklamu mam nastavenu na zobrazovanie dole, no teraz je na indexe 3x hore a 2x dole.
skusal som to premazat podla navodu no dosiahol som len to, ze reklamy pribudli.dakujem
<HTML>Tomas: reklamním proužkem myslíš co? Tohle téma je většinou o vypnutí reklamní lišty navyšující prostor na 500 MB. Pokud máš problém s přemnožením banneru, zřejmě bude řešením http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13.</HTML>
Poprosil by som o vypnutie reklamnej listy na fotograf77.chytrak.cz

dako mi kazi stylovanie v redakcnom systeme Made Simly :-)

Dakujem...
<HTML>fotograf.77.chytrak.cz - vypnuto.</HTML>
Prosím o vypnutí reklamního proužku na stránkách langsam.wz.cz
dál bych se chtěl zeptat, co mám udělat pro to, aby mi nevyskakovala pro zadání této adresy stránka: "Nahlášená útočná stránka!"
Nejsem si nijak vědom, že bych na stránkách měl nějaký infikovaný soubory či zdrojový kód!
Dobrý den, prosím o vypnutí reklamy (nahoře) na retrivrsindy.wz.cz. Děkuji.
<HTML>KAiTH- vypnuto.

Magda - ale lištu nemáš vůbec zaplou.</HTML>
Dobrý den,

moc prosím o odebrání horní reklamní lišty z:

http://www.myvamtonatrem.kvalitne.cz

nevím jakým způsobem jí dát pryč. Hlavní reklamu na všech stránkách umístěnou již mám, ale proužek opravdu nechci.

Děkuji
<HTML>Nikol - lišta vypnuta.</HTML>
Prosím o radu, nastavil jsem reklamní baner na všechny spodní strany, ale zobrazuje se všude nahoře ? (masazepetra.kvalitne.cz) Díky V.
Vidím, že používáš position:absolute. Musíš napozicovat i banner, jinak se objeví nahoře. Doporučuji vyhnout se absolutnímu pozicování velkým obloukem.
Díky za radu, position:absolute jsem už pořešil (zrušil), ale jedinej výtvor microsoftu, mi to nějak nechce pochopit. Mozilla i opera v poho a explorer si bazíruje na proužku nahoře. :-(
Respektive jsem zjistil že na některých pc to v zázraku explorer ani nefunguje vůbec . ?
Dobrý den,
můžete, prosím, nějak odstranit zobrazení reklamního banneru v horní části stránek (http://kokesovo.wz.cz)? Jedná se o php generované stránky. Postupoval jsem podle návodu a banner jsem dal zobrazovat v iframe. Tam se banner radostně zobrazuje také, tj. cesta k souboru reklama.html je správná, ale 2 výskyty i nadále zůstávají v horní části a poněkud ruší koncepci stránek. Počítám s výskytem na každé stránce webu, ale pouze v zadané lokaci.
Děkuji a zdravím
marek kokeš
Prosím o vypnutí reklamního proužku na stránkách http://nextex.unas.cz.
Neumím ty stránky napsat taky aby i s proužkem byly validní a prostor 200MB mi opravdu stačí .

Děkuji
Dobrý den,
chtěl bych poprosit o vypnutí reklamního proužku nahoře - chtěl jsem původně jen přesunout hlavní reklamní banner dolů a změnit jeho barvu nebo okolí na modrou barvu, ale myslel jsem, že reklamní proužek je ten banner - a ne že se tam přidá ještě další reklama - ta by mně tam nevadila(r. proužek), kdyby byla dole a nerozhodila by mi koncept stránek - ted se mi posouvá z neznámých příčin spodek mé stránky , který by měl ,,držet'' dole....
Děkuji za pomoc
S pozdravem Jan Sladký
<HTML>nextex.unas.cz - vypnuto.

odskodne.wz.cz - vypnuto. Píše se tam, že volitelná lišta "nenahrazuje zobrazování reklamních bannerů", tudíž opravdu nejde o nastavení zobrazování banneru. Banner není lišta.</HTML>
Ano, může za to moje nepozornost.....chtěl jsem udělat to, aby místo banneru byl ta lišta, protože by to vypadalo lépe.
Děkuji
<HTML>Možnost mít jen lištu samozřejmě také existuje, ale pak by lišta byla na všech stranách nahoře.</HTML>
Dobrý den,
chci Vás poprosit o vypnutí reklanmího banneru. Chtěl bych tam jen reklamní proužek na každou stránku. Pokud je to možné.
Předem děkuji
Dobrý den,
chtěla bych Vás taky poprosit o vypnutí reklanmího banneru. Chtěla bych jen reklamní proužek na každou stránku dolu (mám lištu/proužek už nastavenou dolu ale pořád se mi zobrazuje nahoře a nevím proč)
Předem děkuji