reklama

Zaklikol som si na stranke aby mi reklamu zobrazovalo dole .. ale na stranke ju mam vzdy hore .. co s tym?
<HTML>Musíte nahrát stránku znovu na server.</HTML>
ok tka mazem vsetko z ftp a davam to tam este raz ..
No spravil som to .. terza mam na stranke asi tak 9 reklam .. a forum mi uz nefunguje .. =) takze asi je niekde dost velka chyba
<HTML>V tvem pripade musis mit zvoleno Nahore, jinak se jich bude zobrazovat vic.

Pro jistotu si nejprve zazalohuj kod reklamy napr. do souboru reklama.html. Pak zmen vkladani reklamy na Nahore a do cesty k souboru vypln reklama.html a nahrej znovu vsechny soubory. Reklama se do zadneho nevlozi, bude jen v souboru reklama.html. Tento soubor pak nech zobrazit bud na hlavni strane nahore nebo na vsech dole (treba pod patickou).</HTML>
Na azostrava.unas.cz jsem si přidal reklamní lištu, nastavil jsem si zobrazování reklamy dolů a najednou tam mám těch reklam 15 a nevím co s tím? děkuji
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13
Děkuji za radu, ale problém je, že používám redakční systém wordpress.
Problém je, že nečteš příspěvky výše... např. od Thalie.
Prosím vás mám stejný problém, že potřebuju reklamu dostat dolu, ale návod od Thalia nějak nemůžu pochopit. Jo vim že se pomocí skripu dá dát reklama kam chci v HTML to neni problém ale... používám worpress a tam si docela nevim rady. Pokud to někdo prosím umí může mi vypsat podrobnej návod jak na to?
Konkrétně ve WP je možné vložit kód reklamy do souboru footer.php