Jak změnit adresu

Dobrý den Já mám adresu www.hafnium.wz.cz a chtěl bych ji změnit na www.cajmen.wz.cz, ale nevím jestli to jde. Za pomoc předem děkuji
založ si ti cajmen.wz.cz a z tý starý dej automatickej přehod na ten cajmen a všechno ostatní smaž. Věř mi, že ten hafnium nebude mít dlouhý trvání po nastavení redirectu....
no a na te stare adrese je kde ten odkaz automaticky prehodit
no a na tom hafnium kde je ten automatickej prevod nikde to nemuzu najit
to musíš pomocí skriptu. To přehození zaručí, že tamtu stránku smáznou:-)
dej si tam nějakej soubor warez.exe a je to :-)
a) buďto si na starou stránku dej odkaz (nikoli automatický, ale na kliknutí) na novou = všichni, kdo znali starou adresu, si toho snad všimnou a příště půjdou rovnou na novou; za čas bych pak už tu starou možná vymazala (jakože soubory, protože pak nebude vykazovat zobrazování reklamy a tudíž bude smazána adminem)

b) nebo můžeš udělat to co ti tady radí, tj. automatické přesměrování starých stránek na novou adresu. Má to několik nevýhod - návštěvníci si toho ani nemusí všimnout a pořád na stránky polezou přes starou adresu, a protože to je porušení podmínek, starý web ti brzo smáznou = no a uživatelé jsou v háji, protože stará adresa nefunguje a o nové možná díky automatickému přesměrování nic nevědí.

Takže doporučuju a).