FTP je teďka nějaké pomalé!

Co se to děje. Nedá se nic tahat přes FTP. Je to tak strašně spomalené! Strašné. Pokud to je jenom u mne tak please napište!
Ale dá se tahat... Taky mi to přijde very slow, protože jindy tam nahrávám 100kb/s a teď jenom 15kb/s Hééééj WZ hoďte tam rychlejší HDD a procáky....
Furt mi to ale padá! A je to strašný! Přehraji dva osubory a selhá připojení. Asi přejdu na placenej hosting
>>hoďte tam rychlejší HDD a procáky

IMHO / AFAIK to neni HDD a procakmi, ale sa to tu deli (napr. je limit 100kb/s na FTP a je online 10 userov tak kazdy moze uploadovat max. 10kb/s, proste sa to rozdeli aby to bolo rovnomerne)

>>Asi přejdu na placenej hosting

prejdi! myslim ze wz o nic nepride

P.S.: neznasam ludi ktory sa stale len stazuju, nedaju sem ani svoje meno ... a stale tvrdia ze to tu je na hovno a oni idu inde. Tak nech si idu! O takych dementov WZ nema ani zaujem. Vy jednoducho nechapete ze toto je freehosting. A ak najdete lepsi freehosting tak mi povedzte. A myslim taky ze pre vsetkych a nie len pre vybrane projekty. A taky kde neni reklama cez pol stranky, pop-up atd...

P.P.S.: mne to tiez niekedy ide 5 kb/s, spadne mi to, atd... ale nestazujem sa. Ja chapem ze ked tu je niekolko tisic userov na FTP tak to pojde pomalya som aspon trochu tolerantny

HOWGH