Bílé stránky

Momentálně se mi nezobrazují stránky,celá strana je bílá,pouze se zobrazuje lišta s reklamou.
Včera se stránky zobrazovaly s chybou,dnes už jen bílé.
Myslím,že chyba nebude na mém "přijímači",při nahrávání na webzdarma to trvá věky.Večer jsem to přisuzoval zahlcení,ale teď dopoledne...
O jaké stránky jde. etabak.wz.cz se zobrazuji, i když místy se nenačte (stačí obnovit).

Ale ta reklama nevím, nevím. Jednak se nezobrazuje. Je tam jen text reklama a navíc lišta, takže nevím jakou máte variantu. Ale i tak tam máte úvodní stránku, která není přípustná. Ale zde s ohledem na obsah může být. Ale doporučil bych reklamu i na dalších stránkách.
<HTML>Tomík: V tomhle případě je ta vstupní stránka zřejmě nutná, ačkoliv samozřejmě nikdo nebrání děcku kliknout, že už mu bylo 18 (beztak běžně vídám kouřit i 9leté smrady).

Havránek: Mně to funguje.</HTML>
Zdá se,že se vzpamatovaly a stránky fungují.Předtím nepomáhalo ani "F5"
Jinak co se reklamy týká,mám nastavenu pouze reklamní lištu,ta se zobrazuje na všech našich zobrazených stránkách.
To že může kliknout i děcko,na vstup dál,je pravda,ale jde tam už ponaučen,že tam nemá co dělat.Samotné zboží zasíláme na datum narození.
Díky za snahu.
Tak v tom případě je vše v pořádku. Omlouvám se za menší vystrašení ;)
<OT>Jej, hrozně se mi líbí ta "bohužel" stránka :-)</OT>