Virus na strankach

Zdravim!
Vyskytl se na nasich strankach - www.scgunners.wz.cz - problem. Uzivatele majici antivirus od Nodu, tak ti se na stranky dostanou, ale ten, kdo ma napr. Avast ci AVG uz ne. Pri pokusu dostat se na stranky vyskoci varovne okno s tim, ze byl v testovanych souborech nalezen skodlivy kod "VBS:Malware-gen".Ja mam ESET (Nod), kontroloval jsem vsecky zdrojaky, nic jsem nenasel a prehral tedy vsecky soubory znovu, problem se vysktuje i nadale. Projel sem svuj ntb jak nodem, tak i jinym antivirakem a rozhodne nemam zany vir. Vypada to na nejaky online virus. Uz se tu to nekde resilo, ale bez nejakeho kvalitniho vysledku...
dokaze nekdo poradit jak s tim malwarem zatocit?
<HTML>Změnit heslo, neukládat je v FTP klientovi a nahrát všechny soubory znova.

Ano, řešilo se to tu tisíckrát, a jediné, co s tím lze dělat, je věc zmíněná výše. Jen pro moji osobní statistiku: používáte Windows Vista? Pokud ano, máte vypnuté UAC? Používáte nějaký firewall? Používáte Total Commander? Pokud ano, kde se nachází Váš soubor wcx_ftp.ini?</HTML>
Ten virus tam skutečně je, zrovna jsem se na něj díval. Antiviráky nepoužívám, takže jeho jméno nezjistím.

Řešení? Nejlépe nahrát stránky znovu.