Stránky se načtou ale zobrazí jen bílou stranu

Mam dotaz ohledne nacitani stranek. Vcera mi stranky normalne fungovali a dnes se zobrazuje jen bilé prázdné pole a nic dalsiho. Poradite v cem muze byt zakopany pes?
Reklamu mam nastavenou na index.php kde se zapsala ale stale nic :-(
<HTML>A když reklamu odkopíruješ do jiného souboru a na serveru necháš ten index bez banneru, tak to funguje? Pokud jo, tak bude lepší nastavit vkládání reklamy do souboru s patičkou a do toho souboru přesunout získaný kód banneru.</HTML>
Nefunguje. I kdyz necham index cisty a vlozim baner do jineho souboru tak se stejne nezobrazi ani pismenko.
<HTML>Horní lišta taky byla zapnutá celou dobu? Nevím, proč by to nemělo jet. Stránka se vstupem do administrace se mi normálně načte.</HTML>
vstup do administrace funguje ale hlavní strana bohuzel ne. Zkousel jsem tam hodit index.htm a ten se načte avšak index.php vubec. Nenapíše to ani jedinou chybu. Nejvíce Divne je jen to, ze včera to normalne fungovalo a dnes už ne. Neopravil jsem tam ani pismenko.
Tak už to jede. všechno sem smazal a uploadoval znovu ze zálohy. Jsem zvědavý zda se to znovu nepodělá bez zjevné příčiny. Ale díky za rychlé odpovědi.