Reklamní proužek vs. prostor na webu - 2. urgence

Podruhé urguji problém, který mám s webem atlet.wz.z, kdy mám zapnuto zobrazování reklamního proužku, tudíž mám nárok na více prostoru než 50 MB, proužek se zobrazuje, ale mám stále jen 50 MB prostoru. Žádám o co nejrychlejší nápravu této chyby! Díky David Košťál
Vzhledem k tomu, že základní velikost webového prostoru je už delší dobu 200 MB - tak jsi s těmi 50 MB opravdu exot! Kuř něco kvalitnějšího! :-D

- nový web - reklama nahoře nebo dole - prostor 200 MB
- web + reklamní lišta + banner - prostor 500 MB
- web varianta poze reklamní lišta - prostor 300 MB

- exoti mají weby s prostorem 50 MB
Lama: No nevim, ale jestli má fakt jen 50 MB tak to imho není jeho vinou...
Možné je všechno. Žeby wz zapomnělo jenom na něho? Pokud to tady sleduji, tak se o chybějící prostor moc lidí nehlásí. Pokud jsem správně koukal, tak má zabraných kolem 27 MB. Pokud je to pravda s těmi 50 MB - tak je opravdu exot. :-))
<HTML>2dejv: na výpisu od admina je vše v pořádku. Můžeš sem hodit ftp log, kde je ta chyba vidět?

<code>
331 Password required for atlet.wz.cz.
Password:
230-Last login on 2009-06-18 22:41:28 from xx.xx.xx.xx.
Quotas: using 27308.00 of 512000 KB (5.33% used)
230 Access granted for atlet.wz.cz.
</code></HTML>
A neplete si náhodou 512000 KB s 50 MB?
ah, jestli je problém v tomhle tak to je skoro na zveřejnění na lamerovi :-D
No dneska me to taky nejako vypadlo (www.landarstorage.wz.cz).
Co si pamatuju tak za ten prouzek nahore by to melo byt 150MB co jsem to asi pred rokem a neco zadal, mozna je ted i kvota vetsi ale ja mam dnes naopak mensi a to tech 50MB. Muzete to prosim napravit?
Tady je to videt: http://img530.imageshack.us/img530/6756/lswzqvota.gif
Diky
<HTML>2zbi&R.U.R.: bez logu se můžem jen hádat. I když mlčení ze strany autora by mohlo leccos napovídat :-))

2Landar: pochvala za uvedení logu. Admin se zkusil též připojit, a jemu se to ukázalo správně. U tebe stále chyba?</HTML>
Thalia> Diky za overeni. Ted se pripojoval znovu. Pres muj bezne pouzivany ABSOLUTE FTP ta kvota vyskakuje stale 50MB ale kdyz to zkusim pres TOTAL COMMANDERA ktereho na FTPko pouzivam vyjimecne tak pise ze ok a 300MB jak by melo byt. Nejak to nechapu, kvotu preci hlasi server.....