Wordpress

Dnes mi nejede Wordpress. Hlavni stranka se jaks taks nacte velmi pomalu a na clanky se vubec nedostanu. http://valueakcie.xf.cz/ Muzete to zkontrolovat? Do administrace uctu se normalne dostanu.
Dobrý den, jsem na tom obdobně, vstupní stránka 47 queriew za 82 sekund a administrátorské menu skoro mrtvé... taky wordpress. Když se přihlásím do MySQL, tak se ani nedostanu na procházení tabulek.... Moc díky za odpověď/zprovoznění (stránky www.klineckenoviny.xf.cz)
PS.: problémů s provozem jsem si všiml dnes, cca kolem druhé hodiny ranní - když jsem přidával nějaký článek, od té doby je to tragédie.
Jeste pro upresneni, ja nepouzivam DB webzdarma ale jinou a jinde. Pokud to pomuze.
No tak to asi vysvětluje, proč už web valueakcie.xf.cz jede, zatímco mé milé klínecké noviny se odebraly do věčných lovišť zvaných HTTP 500 (lepší by byla hláška R.I.P) Se omlouvám že blafu, ale nějak mě to otrávilo, málem bych přeinstalovával, ale chyba asi není na mé straně. Možná bych taky uvítal nějakou odpověď, pokud už se na tom pracuje, jakože asi ano (doufám:). Každopádně DÍKY!
Mi uz to jede jako drive. U www.klineckenoviny.xf.cz mi to pise "Error establishing a database connection".