Nvu a You can't be logged more than 2 times.

Zdravím, nejsem žádný profík a tak je jasné, že mám nějaké problémy s nahráváním obrázků na web skrze Nvu Správce stránek. Po chvíli publikování (cca 5 obrázků) na mě vyskočí hláška, že nemohu být zalogován více jak 2x. Už několikrát jsem zkontroloval názvy obrázků a vše se zdá být v pořádku. Neví někdo co s tím?
<HTML>Názvy obrázků s tím nemají co dělat. Hláška znamená, že nesmíš být přihlášen víc než dvakrát. Pravděpodobně jde o hlášku z FTP. Příčinu vidím v tom, že se NVU (nejspíše) snaží pro každý nahrávaný obrázek přihlásit na FTP server zvlášť. Projeď nastavení NVU, někde by mělo být možno to vypnout.</HTML>
No, tak jsem to prošel a jediné, co jsem našel ohledně připojení je tohle: http://img195.imageshack.us/img195/3445/beznzvuape.jpg Tak nevím.
To je připojení na internetové vrsvě. Hledej FTP.
Vypadá to, že po prvním dokončení se neukončuje spojení. Při druhém publikování vytváří nové spojení, ale protože předchozí spojení není ukončené, tak vyhodí tuto hlášku. Je to vlastnost FTP.
V Nvu jsem nenašel nic k nastavení FTP, takže s tímto asi nic neuděláme.

Jediné řešení je použít jiného FTP klienta nebo ukončit program a znovu ho spustit.
Znovuspuštění taky nepomůže. Budu to tam dávat přes Total Commandera, to šlo bez potíží.