Moznost prihlasit sa znovu na stary ucet

Je mozne nejak otvorit a editovat stary ucet na wz.cz? problem je v tom ze ide o stary ucet r.2006 slo o webzdarma.cz teda potreboval by som sa nejak k nemu dostat a presmerovat ho na novy je to skor asi otazka na administratorov, heslo k tomu uctu som stratil ale url je este funkcna a prehliadac ju zobrazi teda ide o to ci sa k tomu este da dostat.
<HTML>Zkoušel sis nechat poslat zapomenuté heslo?

O který účet se jedná?</HTML>
Neskusal som si on poslat zatial este nie jedna sa o url: janci73.webzdarma.cz len som potreboval vediet ci je vobec mozne po takej dlhej dobe necinnosti spravovat este ten ucet.
Web může bez údržby fungovat klidně desítky let. Jenom ta data poněkud zastarávají. Hlavně abys měl funkční mail uvedený v registraci.
<HTML>Jasně, co by to nešlo. Jak řekl Kit, dokud web není zrušen, je možné se na něj přihlásit, zná-li člověk heslo.

Mno ale tady nám nastává taková vtipná situace, protože je tam nastaven můj mail :-D

Pokud je funkční ten mail na stránkce, janci@mag-net.sk, tak ho tam můžu nastavit.</HTML>
Ved o to ide nebol som tu dlhsi cas medzi tim sa stalo kopec veci mam novy e-mail noa atd :-) ked ho udam bude fungovat? ten stary uz nemam som mimo jeho dosahu uf...
<HTML>No tak sice se mi to podle te IP nezdálo, že bych to registrovala já, ale asi ano a už i vím proč :-) Takže vzhledem k tomu, že účet je vlastně můj (mám uvítací registrační email), tak mi řekni, jaký mail ti tam mám nastavit.</HTML>
No dakujem prepac ze tak neskoro reagujem ten e-mail je jankasanicky@post.sk
<HTML>Ok, nech si poslat heslo.
A až budeš dělat to přesměrování, tak nezapomeň, že to nesmí být automatické přesměrování, že tam musí být umístěn banner a stránka musí obsahovat smysluplný text. (tedy ne jen Vstupte na nový web a odkaz). Ať ti to není pak zablokováno pro porušení podmínek.</HTML>
Ok dakujem.