Jak navýšit prostor?

Chtěl bych se zeptat , jak si můžu navýšit prostor teď mam pul giga , a chtěl bych vice.
<HTML>Zajímalo by mě, na co. Nevidím, že bys měl na webu nějakou obrovskou galerii fotek apod.</HTML>
Asi předpokládá, že těch fotek bude časem mít víc než 10000.
<HTML>Na asmir.euweb.cz je obsazeno zatím jen 163 MB a po pravdě, pokud by se mělo jednat o tento web, tak mi nepřijde jako vhodný kandidát na nějaké další navyšování (tedy nad 500 MB) zdarma.</HTML>
Mám stránky komplet znovu,v novému dizajnu a obsahu udělané a přesahuje to 2 giga.
A co se tíká nápadu tich mam sakra dost , platit nechci protože také na tom nechci vydělávat.
<HTML>Hups, 2 giga? Co tam prosimtě máš? Já sice můžu prostor navýšit, ale 2 giga by mi asi už neprošly. Nevím, jestli by nebylo lepší pořídit si doménu s hostingem, za pár drobnejch budeš mít prostoru dostatek. Sice říkáš, že platit nechceš, ale tolik prostoru ti nikdo zdarma asi nedá.</HTML>
Thalia !
A co Břišní tance a vše k tomu.
A co že to je za obsah, který má v součtu 2GB?

Samotné stránky i textový obsah se bez problému vejdou do 500MB. To další už jsou "odpady" jejichž velikost už není limitována. Jde především od fotky, videa, písničky, programy atd.

Aby Vám mohlo být vyhověno, tak musíme vědět, co je oním obsahem.

Ne vše se dá sehnat zadarmo. A když už ano, pak s omezením. Požadovat 2GB a chtít to zadarmo, je přitažené za hlavu.

Takže jednoznačná odpověď zní - Nijak. Zatím není žádná možnost zvýšit si kapacitu a už vůbec ne zadarmo.
Tomku můžeš se mačkat pod pul giga , ale mně to nestačí !
Opouštím fórum .
Díky .
<HTML>Břišní tance jsou zajímavé téma. Pokud bych na ukázce viděla, že je to zpracováno opravdu pěkně, tak prostor 1 giga by nebyl asi problém (i když bych asi dala podmínku reklamy na každé straně dole - nj, nic není úplně zadarmo). Ale přes 2 giga zdarma to už je moc.

P.S. před interpunkčními znamínky se nepíše mezera.</HTML>
S Vašima podmínkama sohlasím,ale s 1 Gb bych nedocílil svého.
Musel bych zkracovat a je to škoda.
Díky.
Mám prostor 200 MB a je už vyčerpaný. Jak to můžu navýšit aspoň na těch 500 MB?
<HTML>berliner.borec.cz: Nejprve uprav stránky tak, aby vyhovovaly podmínkám hostingu. Automatické přesměrování a vstupní stránka jsou zakázány.</HTML>
Aha, ted jsem koukal na ty podminky, tak az prijdu z prace, tak to upravim, aby to odpovidalo. Na kolik to jde nejvic navysit bez reklamy a za kolik?
<HTML>Bez reklamy nevím. S na 500 MB.</HTML>
A kdyz bych chtel uplne svoji vlastni domenu, tak kde se to zarizuje a kolik to stoji? Pry je nejlevnejsi pripona INFO a COM a nejdrazsi CZ
berliner-borec.cz je volná a cz doména stojí ročně okolo 290 Kč (info a com je asi kolem 250 Kč) - k doméně si ale musíš sehnat i hosting, ten se snad dá někde sehnat i zadarmo, ale obvykle se za něj platí

hledej na internetu "hosting"