reklamna lista len maly dotaz

Mal by som taku malu otazocku ohladne reklamnej listy som pozeral v nastaveniach reklamy a tam to nikde nie je ale videl som ze niekto ma taky maly reklamny pruzok celkom hore neviem ci je to iba pre uzivatelov uctu wz.cz. alebo aj pre tich ostatnych som sa snazil to zmenit v nastaveniach ale nejak to neprehodi na tu druhu listu da sa to vobec zmenit?
Uz som na to prisiel skoda ze sa ta lista uz neda znovu vypnut je to na skodu pretoze daktore veci sa ukazu az po tom ako sa tam daju.
<HTML>Jestli lištu nechceš, vypnu ti ji.
Ale všimla jsem si spíš chování banneru. Na hlavní straně ho máš pěkně dole, ale když klikám v menu, tak na ostatních stránkách je většinou nahoře. Proč? Jen to zbytečně poskakuje. Nech ho na všech dole, tak jak to máš na hlavní straně (nebo na stránce Linky).</HTML>
Ak by si bola taka dobra dakujem mne netreba tolko volneho priestoru staci mi bohate to co tam je bez tej listy
Ale všimla jsem si spíš chování banneru, prave sa o to pokusam bude to vsade dole
<HTML>Ok, vypnuto, do půl hodinky zmizí.</HTML>
Dakujem je to upravene teraz je to ok.
Měla bych také otázku a prosbu na téma reklama.
Mohl by mě prosím někdo poradit a popřípadě i s tím pomoci,jestli je možné přesunout tu reklamu dolu na stránky?
v administarce - nastavení - vkládání reklamy se nastaví:
dole (na všech stránkách, včetně všech php souborů)
uloží se to
Ze zdrojového kódu stránek kam se už reklama vložila se odstarní a pak se stránky se zdrojovým kódem bez reklam nahrají zase na server.
Od té doby by se do kazdého nahraného souboru (html) měla vložit reklama dolu - tedy před </body>
Děkuju moc za radu.