Účet prý neexistuje, přesto se stránky zobrazují a nelze je administrovat!

Záhada! A pro mne velký problém!

vedado.mysteria.cz - moje stránky. nelze se dostat do administrace, hlásí to, že účet neexistuje. Přitom se stránky na webu zobrazují.

Stránky však nemohu ani měnit, ani mazat atd, a právě to bych nyní velmi rychle potřeboval. Tak mi je prosím buď zrušte, nebo mi obnovte přístup. Potřebuji to opravdu rychle.
díky!
No a taky by mne pak zajímalo, čím to bylo způsobeno...

PS: musel jsem si nyní vytvořit nový účet, abych se vůbec do fora dostal...
Nech si poslat heslo mailem.
TO samozřejmě nejde - účet prý neexistuje.
Slovo "rychle" tady moc nefunguje, spíš to prodlouží čekání. Také ty vykřičníky bych si pro příště odpustil, řev není moc příjemný.
a lze se připojit pomocí FTP?
Ne, pomoci FTP to nejde. Petr
Nebudeš ty jedním z těch blokovaných IP adres? Zahraničí nebo viry? Thalia to možná rozsekne.
Venceremos!
<HTML>Petr: pro příště, když už to napíšeš na mail podpory, opravdu není nutné psát to i do fóra - obzvlášť pokud jde o takovýto problém. Nevím, kdy ses tam naposled přihlašoval, ale podle admina ten web měl být už smazán (někdy v roce 2004), tj. účet zmizel, jen data zůstala omylem nesmazána. Teď si můžeš web znovu registrovat.</HTML>
Děkuji, Lady T. O zrušení mi tehdy nic nepřišlo, nu, to se nedá nic dělat... Účet si ovšem znova zaregistrovat nemůžu, hlásí to, že je blokovaný. To je samozřejmě nepříjemné, protože má docela slušnou pozici ve vyhledávačích a odkazuje na něj mnoho webů. POkud Míra některé bývalé účty blokuje, měl by aspoň dát možnost přesměrovat traffic na nový server, kam si je umístím. To by ho jistě nic nestálo. Je taková možnost? Mám teď stránky na http://cuba.yw.sk/, tak jestli to jde, dát tam přesměrování, bude to fajn.
Píšu to tedy tentokrát jen přes fórum, abych vám to zase neposílal dvakrát. Díky, Petr
<HTML>Tak o zrušení mail nutně přijít nemusí.

Hm divné, že to hlasí, že nejde registrovat, protože než jsem napsala do fóra, tak jsem to zkoušela a šlo to. A nevidím, že by byl znovu registrován. Že bych při tom pokusu udělala nějaký překlep? No nic, zítra se zeptám miry, teď ho nemám "na drátě".

P.S. udivilo mě, že sis z mého nicku vybral právě tu část v závorce :-)

P.S.2
<em>To je samozřejmě nepříjemné, protože má docela slušnou pozici ve vyhledávačích a odkazuje na něj mnoho webů. POkud Míra některé bývalé účty blokuje, měl by aspoň dát možnost přesměrovat traffic na nový server, kam si je umístím. </em><br>
Tak on by tak dobrou pozici neměl, kdyby omylem nezůstal funkční že :-)</HTML>

> Tak o zrušení mail nutně přijít nemusí.

Vím, že nemusí. Ale je to škoda, ubírá to z pocitu, že se na server dá spolehnout. Někdy totiž člověk ani netuší, že porušil nějaké podmínky (Mírovi prý vadí i třeba pokud stránky nejsou česky, kvůli inzerentům), zruší mu stránky a ani se o tom nedoví...

> P.S. udivilo mě, že sis z mého nicku vybral právě tu část v závorce :-)

Ta část v závorce nezní zrovna formálně, tak jsem si říkal, že je asi vedle jména uvedena proto, že se Ti líbí :)

> Tak on by tak dobrou pozici neměl, kdyby omylem nezůstal funkční že :-)

To jsme zase u toho upozorňování emailem na zrušení. Některé stránky jsou aktuální i pokud je člověk pět let neaktualizuje... Nedozvěděl bych se to, že byly zrušeny...
>> Některé stránky jsou aktuální i pokud je člověk pět let neaktualizuje...
Stránky udržuje při životě reklama, ne jak často se aktualizuje. Je-li reklama jednou načtena, prodlužuje se životnost o jeden měsíc. Pokud není reklama do jednoho měsíce načtena, znamená to, že na stránku za tu dobu nikdo nepřišel a tudíž o ni už nikdo nejeví zájem. Tak je smazána.
Že je stránka už několik let taková jaká je, nemá vliv na odstraňování.
O tom jsem nemluvil :-) Jen říkám, že o některé stránky se člověk nestará, protože obsah neztrácí na hodnotě... Takže ani nepozná, jestli ještě jsou na webu...
<HTML><em>Mírovi prý vadí i třeba pokud stránky nejsou česky, kvůli inzerentům</em><br>
Jo? To by mě zajímalo, kdes to slyšel. Ani sám mira si nevybavuje, že by někdy něco takového říkal.

<em>Jen říkám, že o některé stránky se člověk nestará, protože obsah neztrácí na hodnotě... Takže ani nepozná, jestli ještě jsou na webu...</em><br>
WZ se nikde nezavazuje, že bude v případě zrušení webu zasílat email s upozorněním. Je-li pro tebe obsah webu natolik hodnotný, tak je na tobě, abys zajistil, že nebude mít na kontě 0 zobrazených bannerů a že bude i v ostatních věcech odpovídat podmínkám (například žádné spojování účtů), se kterými jsi při registraci souhlasil.

No a na konec snad dobrá zpráva, teď to jde registrovat.</HTML>